آخرین خواسته قاتل اراکی پای چوبه دار + عکس

آخرین خواسته قاتل اراکی پای چوبه دار از ماموران نیروی انتظامی جالب بود.

قاتلی که شش نفر را در اراک به قتل رسانده بود صبح امروز به دار آویخته شد .

این قاتل به شش بار اعدام محکوم شد و حکم وی امروز اجرا شد. 

بر اساس عرف اخلاقی مجرمی که برای قصاص به پای چوبه دار می آید از او میپرسند که آخرین خواسته ات چیست و وصیتت را بگو که اغلب آنها الماس دعا دارند و برخی ها هم میخواهند که جمله ای را به خانواده‌اش ابلاغ کنند.

عباس صحرایی قاتل اراکی نیز وقتی به پای چوبه دار آمد از او پرسیدند که آخرین خواسته ات چیست؟ که او گفت: یک نخ سیگار میخواهم بکشم

 

آخرین خواسته قاتل اراکی پای چوبه دار

ماموران امنیتی حاضر در محل اجرای حکم یک نخ سیگار برای او تهیه میکنند و به او میدهند.

 

آخرین خواسته قاتل اراکی پای چوبه دار

آخرین خواسته قاتل اراکی پای چوبه دار

 

وی چند قدم مانده به پای چوبه دار از مامور اجرای حکم خواست تا سیگاری را برای وی روشن کند تا او برای آخرین بار سیگاری کشیده باشد . 

عکسی که از وی هنگام سیگار کشیدن لحظات آخر عمرش منتشر شده است هر چند تلخ و گزنده است ، اما این عبرت و تلنگری است برای کسانی که راه را به اشتباه طی می کنند و بیراهه را به راه درست ترجیح نمیدهند .

همچنین ببینید: تصاویر اعدام قاتل اراکی در ملاعام +فیلم

راه غلط و اشتباه انتهایش همانند عباس صحرایی به ناکجا آباد ختم میشود. وقتی که خودش تصیم میگیرد که ۶ نفر را مجازات کند و آنها را به رگبار می بندند.

درست است که این تصویر تلخ و ناراحت کننده است اما باید به یاد داشته باشیم هنگام خشم و عصبانیت خودمان را کنترل کنیم و همینطور خودمان را اسیر انتقام و کینه نکنیم که همه این دلایل باعث میشود راه به ترکستان برویم و سر از ناکجا آباد دربیاریم.

این پسر جوان در نهایت بی رحمی ۶ بی گناه را با حکم خودش به کام مرگ کشانده است و دو خانواده را سالیان سال داغدار کرده است.

خواسته آخر قاتل اراکی

آخرین درخواست قاتل اراکی 

اجرای حکم اعدام 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: