آموزش بافت مو شیک و مجلسی (همراه با عکس)

بافت موی زیبا و مجلسی چهار شاخه + آموزش همراه با عکس

اگر شما در انواع بافت مو ها مثل بافت فرانسوی، هلندی و تیغ ماهی مهارت دارید، اکنون نوبت آن است که بافت مو چهار شاخه را بیاموزید. اگرچه ممکن است پیچیده به نظر برسد ولی نسبتا ساده است و با کمی تمرین متوجه خواهید شد.

آموزش بافت مو شیک

بافت موی زیبا و مجلسی چهار شاخه

بافت موی زیبا و یک طرفه چهار شاخه

۱. ابتدا فرق یک طرفه باز کنید. سپس در بخشی که موهای بیشتری دارد، موها را به چهار قسمت تقسیم کنید. آنها را شاخه های ۱، ۲، ۳ و ۴ می نامیم.

۲. بافت مو را با عبور شاخه ۴ از شاخه ۳ شروع می کنیم. اکنون ترتیب شاخه های به صورت ۱، ۲، ۴ و ۳ می شود.

 بافت موی زیبا و مجلسی چهار شاخه

آموزش بافت مو چهار شاخه

۳. سپس شاخه ۴ را از زیر شاخه ۲ عبور دهید. اکنون ترتیب آن به این صورت می شود: ۱، ۴، ۲ و ۳.

۴. در مرحله بعد، ما باید روی شاخه ۱ کار کنیم. شاخه یک را از زیر شاخه ۴ ببافید. اکنون شاخه های شما به ترتیب ۴،۱، ۲ و ۳ خواهد شد.

بافت موی زیبا و مجلسی چهار شاخه

بافت موهای زیبا با راهنمای تصویری

۵. مشابه کاری که با شاخه ۴ انجام دادید، شاخه ۱ را از بالای شاخه ۲ عبور دهید. به گزارش پرشین وی ترتیب شاخه ها به صورت ۴،۲،۱ و ۳ خواهد شد.

۶. اکنون موهای بیشتری را شامل کنید. بخش کوچکی از مو برداشته و به شاخه ۳ اضافه کنید. مانند قبل عمل کنید- آن را از روی شاخه کناری و سپس از زیر شاخه بعدی عبور دهید.

 بافت موی زیبا و مجلسی چهار شاخه

بافت موهای جدید و متفاوت

۷. پس از آنکه شاخه ۳ را از زیر و رو بافتید. بخش کوچکی مو برداشته و به شاخه ۴ بپیوندید. آن را از زیر شاخه بعدی و سپس روی شاخه بعد از آن عبور دهید.

۸. این روند را به صورت اریب ادامه دهید تا آنکه تمام موهایتان را داخل بافت کرده و به کنار گردن برسید. سپس با یک کش کوچک بافت مو را محکم کنید. برای پوشاندن کش، قسمت کوچکی از مو را به دور کش پیچیده و با سنجاق مویی محکم کنید.

بافت موی زیبا و مجلسی چهار شاخه

آموزش بافت جدید و زیبای چهار شاخه با تصاویر مرحله به مرحله

اکنون شما یک بافت موی چهار شاخه  ای زیبا دارید!

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: