ابتلای اردوغان به سرطان روده

ابتلای اردوغان به سرطان روده

ابتلای اردوغان به سرطان روده Colon Cancer خبری که رسانه های ترک منتشر کردن اردوغان Erdogan در نماز عید فطر غش کرد نزدیکان وی اظهار کردند رجب اردوغان به خاطر افت فشار خون ناشی از دیابت غش کرده است اما ماجرا به این ختم نشد و رسانه های ترک نوشتند که اردوغان مبتلا به سرطان روده Colon Cancer است و در سال ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ عمل جراحی روده انجام داده است اردوغان در روزهای اینده قرار است به تهران سفر کند.

افشاری بیماری اردوغان

ابتلای اردوغان به سرطان روده

علت غش کردن اردوغان

مطبوعات ترکیه اخباری ضد و نقیض درباره وضع سلامتی رجب طیب اردوغان رییس جمهوری این کشور منتشر کردند.

پایگاه اینترنتی روسیا الیوم گزارش کرد که اردوغان روز شنبه حین ادای نماز عید فطر در یکی از مساجد استانبول دچار اغما شده بود اما سخنگوی اطلاع رسانی وی گفت که حال اردوغان خوب است.

منابع سازمان اطلاعات آمریکا پند سال قبل گفته بودند که اردوغان به نوعی سرطان غیر قابل درمان مبتلا شده است.

ابتلای اردوغان به سرطان روده

رسانه های حکومت ترکیه گفته بودند که علت اغمای اردوغان، افزایش فشار خون و قند خون بوده و حالی وی خوب است اما ادله تایید نشده حاکیست که این فقط یک عارضه معمولی نبوده و نوعی بیماری خطرناک است.

اردوغان تا زمان حاضر چند بار در مراسم بسیار مهم حاضر نشده است مانند آویل ۲۰۱۷ حین تبلیغات انتخاباتی که مجبور شده بود سخنرانی خود را که قرار بود در استان ارضروم و شهر “وان” بیان نماید، لغو کرد.

اردوغان دچار مشکلات داخلی به ویژه در پانکریاس است و نوامبر ۲۰۱۱ و فوریه ۲۰۱۲ دو عمل جراحی در روده وی انجام شد که مسئولین کشور ترکیه خبر آن را تایید کرده اند.

ابتلای اردوغان به سرطان روده

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: