عکس باحال ترین اتاق دنیا اتاق رو به کعبه

اتاق رو به کعبه

اتاق رو به کعبه باحال ترین اتاق دنیا که در شبکه های مجازی منتشر شده است حتی نگاه کردن به آن طراوت و روحیه خاصی به آدم میدهد تصویر یکی از هتل های مکه که در کنار کعبه قرار داد و پنجره اش رو به کعبه خانه خدا است تصویری ناب که در زیر مشاهده میکنید.

اتاق رو به روی خانه خدا

اتاق خواب مشرف بر خانه خدا,همسایه خدا,اتاق رو به کعبه

 

در رابطه با این مطلب جالب است بدانید که عربستان صدور ویزای حج ایرانی‌ها را آغاز کرده است و حجاج ایرانی میتوانند باز هم به مکه بروند.

دو سالی است که به دلیل سیاست های مغرضانه دولت آل سعود اجازه ورود زائران ایرانی را به مکه نمیداد.

سرپرست معاونت حج سازمان حج و زیارت اعلام کرد: عربستان از روز گذشته صدور ویزای حج ایرانی‌ها را آغاز کرده است.

نصرالله فرهمند در همایش آموزشی زائران ایرانی اعزامی به حج تمتع اظهار کرد: نخستین سری از ویزاهای حج از روز گذشته (۲۲ تیرماه) به صورت الکترونیکی برای زائران ایرانی صادر شد.

وی ادامه داد: اگرچه ایران با تاخیر وارد مذاکرات حج با عربستان شد، اما همه تمهیدات لازم برای برگزاری حجی عزتمندانه پیش‌بینی شده است.

او اضافه کرد: در حوزه تغذیه، اسکان و حمل و نقل اقدامات خوبی برای ارائه خدمات مناسب به زائران صورت گرفته است.

فرهمند گفت: با وجود افزایش جمعیت زائران به نسبت سال ۹۴ به اندازه ۲۲ هزار نفر اما تلاش شد در مکه و مدینه هتل‌هایی با شرایط اسکان مطلوب برای زائران تامین شود.

همچنین ببینید: بی حرمتی پادشاه عربستان به کعبه +تصاویر

به گفته او، برای تامین خیمه‌های عرفان، با کیفیت بالاتر و مجهز به سیستم خنک‌کننده هوا اقدامات لازم انجام شده است.

صبح جمعه ۲۳ تیرماه جمعیت زائران اعزامی به حج از استان تهران در استادیوم ۱۲ هزار نفری آزادی گرد هم آمدند تا مراسم آیینی- آموزشی حج را به جا آوردند. این مراسم در حضور نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و مسئولان حج استان تهران و فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور برگزار شد.

اتاق رو به خانه خدا

اتاق رو به خانه خدا,زیباترین هتل عربستان با اتاق خواب رو به کعبه,هتل های زیبای عربستان,عکس های زیبا از کعبه,تصاویر کعبه,عکس های قشنگ از مکه

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: