اتحاد هواداران تتلو و ابراهیم رئیسی

اتحاد هواداران تتلو ابراهیم رئیسی باعث شده که شور نشاط ویژه ای در جمع حامیان ابراهیم رئیسی صورت بگیرد.

اتحاد هواداران تتلو ابراهیم رئیسی

اميرحسين مقصودلو مشهور به تتلو، چهره جنجالي پر حرف و حديث و مايه خنده و نشاط فضاي مجازي در روزهاي گذشته بازهم خبرساز شده است. اين باره نه در زمين فوتبال، نه در زمينه موسيقي، نه در جدال هاي سلبريتي ها فضاي مجازي بلکه در وادي انتخابات رياست جمهور. او از ابراهيم رئيسي حمايت کرده و به حسن روحاني توصيه کرده است که کنار بکشد!

تتلیتی های حامی ابراهیم رئیسی

اتحاد هواداران تتلو و ابراهیم رئیسی

 

اتحاد هواداران تتلو و ابراهیم رئیسی

مجله مراحم ؛ عجايب انتخابات دوازدهم  ديروز با دو خبر تکميل شد؛ کناره گيري محمد باقر قاليباف با وجود آتش تند و حملات پر حرف و حديث ‌اش به حسن روحاني و جهانگيري تا حمايت تمام قد امير تتلو، خواننده رپ و محکوم سابق قضايي و امنيتي از ابراهيم رئيسي.

امير تتلو روز گذشته در يادداشت حمايتش از رئيسي نوشت: “من انتخابم آقاى قاليباف بود و با اينکه همه چيزم و حتى پيج اينستامو از دست دادم، هنوزم به نظر ايشون احترام ميزارم و رأى بنده با وجود نداشتن اطلاعات کافى “جناب آقاى رئيسى” هستند!”

او با اين وجود تاکيد کرد که هر کس پيروز انتخابات شود نوکر او خواهد بود و به راي مردم احترام مي گذارد. ساعتي بعد از انتشار اين پيام، پيامي صوتي منتسب به تتلو منتشر شد که در آن از حسن روحاني در خواست کرده است از رقابت با ابراهيم رئيسي کناره گيري کند.

حمايت امير تتلو از رئيسي بازتاب گسترده اي در فضاي مجازي و رسانه هاي ايران داشته است. کاربران فضاي مجازي حمايت او را دستمايه طنز قرار داده اند و تصوير سازي ها و جوک هاي فراواني در اين باره توليد کرده اند.

از سوي ديگر رسانه ها اقدام تتلو را جالب توجه توصيف کرده اند. رسانه هاي اصولگرا به شدت از پيام تتلو استقبال کرده اند و آن را پوشش خبري داده اند. هواداران رئيسي در فضاي مجازي از اين پيام به وجد آمده اند و از او تقدير کرده اند.

اين اتفاقات در حالي رخ مي دهد که چند روز پيش فايل صوتي  منتسب به اين خواننده رپ منتشر شد که در آن مي گويد مطالبي که از او در فضاي مجازي منتشر مي شود به در خواست يکي از نهاد هاي امنيتي است.

امير تتلو در چند سال اخير يکي از جنجالي ترين سلبريتي ها فضاي مجازي در ايران بوده است. تعداد هواداران او در اينستاگرام بيش از سه ميليون نفر است. البته بعد از اعلام حمايت او از رئيسي اکانت اينستاگرام او به شکل عجيبي غير فعال شد.
 
امير تتلو  دوم شهريور سال ۹۵ پس از انتشار فايلي صوتي توهين آميز به قاضي پرونده اش بازداشت شد. تتلو پس از چند ماه بازداشت و حضور در زندان ۵ آبان از زندان آزاد شد.

گفته شد عباس جديدي عضو شوراي شهر تهران در آزاد شدن او نقش ايفا کرده است.

اتحاد هواداران تتلو و ابراهیم رئیسی

اتحاد هواداران تتلو و ابراهیم رئیسی
اتحاد هواداران تتلو و ابراهیم رئیسی

تتلو پيش از بازداشت نيز مورد توجه رسانه هاي اصولگرا قرار گرفته بود. حين مذاکرات هسته‌اي ايران و ?+? در وين در ژوئيه? ????، ترانه‌اي با موضوع انرژي هسته‌اي از تتلو منتشر شد. در ويدئوي اين ترانه، تتلو بر عرشه? يک ناو نظامي ايراني خواند که «خليج مسلح فارس حق مسلم ماست». اين ترانه که با کمک نيروهاي مسلح ايران ساخته شده، به‌عنوان پيام ارتش ايران به توافق هسته‌اي قلمداد شد. اين ترانه در زمان انتشار رتبه? اول جستجوي گوگلي در ايران را به خود اختصاص داد و در رسانه‌هاي داخل و خارج از کشور بازتاب يافت.

انتشار اين ترانه باعث بروز انتقاداتي از تتلو شد که او را با محمدرضا شجريان که ترانه? «تفنگت را زمين‌بگذار» را در حمايت از معترضان انتخابات سال ?? ساخته بود مقايسه کردند. تتلو در پاسخ با ارسال مطلبي در رسانه‌هاي مجازي از هوادارانش خواست بغ بغو کنند که با پاسخ آنان مواجه شد.

هواداران تتلو در فضاي مجازي به “تتليتي ها” مشهور شده اند. اين اسم برآمده از نام يکي از آلبوم هاي اوست. همچنين تتليتي نام مکتبي است که او پايه گذاري کرده است.

تتليتي‌ها از رسوم و آيين‌هاي خاصي برخوردارند. از جمله? آنها «دوره پاکي» نام دارد که در آن تتليتي‌ها بايد نيت کرده، و از گناه و انرژي منفي و بدي کردن خودداري کنند.

پس از بازداشت تتلو تعدادي از هواداران او “تتليتي ها” با تجمع خواستار آزادي او شدند.

حمايت امير تتلو از ابراهيم رئيسي نه تنها موجب حيرت کاربران فضاي مجازي  شده است، بلکه حيرت انگيزتر ان که رسانه هاي اصولگرا حاميان ابراهيم رئيسي که تا چندي پيش او را خواننده زير زميني معرفي مي کنند اکنون به انتشار گسترده خبر حمايت او پرداخته اند.

ادبيات اين رسانه ها در توصيف تتلو نيز تغيير کرده است. انها نه تنها او را خواننده اي زير زميني نمي دانند بلکه او و سبک موسيقي اش يعني “رپ” را هم به رسميت مي شناسند.

شايد انتظار دارند که تتلو هوادارانش “تتليتي ها” را به حمايت از رئيسي قانع کند.

اتحاد هواداران تتلو و ابراهیم رئیسی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: