شبکه ورزش اعلام کرد: احسان علیخانی درگذشت + فیلم

مجله مراحم:: خبر مرگ احسان علیخانی اعلام شد. لحظاتی پیش خبر درگذشت احسان علیخانی توسط مجری شبکه ورزش خبر ی باورنکردنی را به اطلاع عموم رسید و ابراز امیدواری کرد که خبر مرگ احسان علیخانی واقعی نباشد.

مهدی توتونچی خبرنگار اعزامی صدا و سیما به المپیک لحظاتی پیش خبر مرگ احسان علیخانیمجری معروف تلویزیون را اعلام کرد اما با شک و تردید. امیدوارم بودیم خبر درگذشت احسان علیخانی صحت نداشته باشد و همین گونه هم شد.

 

 احسان علیخانی , درگذشت احسان علیخانی , درگذشت علیخانی , احسان علیخانی در گذشت , فوت احسان علیخانی , مرگ احسان علیخانی , فوت مجری معروف

 

جالب اینکه مجری شبکه ورزش لحظاتی کذب بودن این خبر را تکذیب کرد. معلوم نیست چرا چنین خبر مهمی قبل از تائید منابع خبری روی آنتن زنده اعلام می شود!

هیراد حاتمی، یکی از دوستان نزدیک احسان علیخانی که خودش هم مجری تلویزیون است، گفت:« این خبر اصلا صحت ندارد. من بلافاصله با احسان تماس گرفتم. او کاملا حالش خوب است و هیچ مشکلی ندارد.»
یکی دیگر از نزدیکان علیخانی هم خبر مجری شبکه ورزش را تکذیب کرد:« واقعا من نمی دانم این چه کار زشتی است که اینها می‌کنند. همین الان با احسان حرف زدم. سر و مر گنده در دفترش نشسته و هیچ مشکلی هم ندارد. از وقتی این خبر را روی آنتن تلویزیون اعلام کرده اند دوستان و آشنایان زیادی با ما تماس گرفته‌اند و با تعجب ماجرا را پیگیری می‌کنند.»

 

 

دقایقی پیش احسان علیخانی با برنامه “مردم چی میگن” تماس گرفت و روی آنتن آمد و با عصبانیت تمام این خبر را یک کار غیر اخلاقی دانست و از نگرانی مادرش بعد از شنیدن این خبر به شدت ناراحت بود و گفت حتما از مجری تلویزیون و کسانی که پایه گذار این شایعه بوده اند شکایت خواهد کرد.

 

گوینده خبر فوت احسان علیخانی توبیخ می‌شود

آرش موساییان، تهیه کننده ویژه برنامه المپیک ریو ۲۰۱۶ شبکه ورزش در خصوص اعلام شایعه فوت احسان علیخانی توسط مهدی توتونچی مجری این برنامه گفت: ما هم از بروز این اتفاق دربرنامه ناراحت هستیم و باید بگویم من به عنوان تهیه کننده اصلا اطلاع نداشتم که توتونچی می‌خواهد چنین خبر کذبی را روی آنتن زنده اعلام کند. 
 
وی افزود: به همین خاطر هم به سرعت بعد از این بخش خبر را تکذیب کردیم تا دوستان را از نگرانی دربیاوریم.
 
موسائیان تاکید کرد: این گزارشگر توبیخ شده است و مدیران ارشد هم به سرعت این توبیخ را انجام دادند و قطعا از این اتفاق به سادگی عبور نخواهند کرد. 
 
وی ادامه داد: از آنجایی که توتونچی تنها گزارشگر اعزامی به این مسابقات است، نمیتوانیم که به او بگوییم که دیگر حق گزارش ندارد. باید هر توبیخی صورت میگیرد بعد از مسابقات باشد تا مخاطبان از گزارش و پوشش این مسابقات توسط ایشان محروم نشوند.
 
موساییان در پایان گفت: توتونچی از گزارشگران باسابقه است و از ایشان بعید است که همچنین خبری را بدون هیچ تحقیقی روی آنتن اعلام کنند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: