احمدی نژاد نمیداند با خودش چند چند است

محمود احمدی نژاد در تابستان سال گذشته تبلیغات انتخاباتی خود را برای کاندیداتوری ریاست جمهوری شروع کرده بود و با سفرهای استانی خود از برنامه های آینده اش برای ریاست جمهوری سخنرانی میکرد.

سخنرانی های احمدی نژاد حسابی جنجال آفرین شده بود و تیتر همه روزنامه ها و رسانه های کشور شده بود او در سخنرانی هایش صحبت هایی هم درباره دولت فعلی انجام میداد که باعث اعتراض اصلاح طلبان قرار گرفت.

تبلیغات و سخنرانی های احمدی نژاد همچنان ادامه داشت تا اینکه حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب در بیانیه ای فرمودند که صلاح نیست احمدی نژاد برای ریاست جمهور کاندید شود.

سلفی با احمدی نژاد

 

احمدی نژاد روز گذاشته در مصاحبه با خبرگزاری افه در پاسخ به این سوال که شما قبلا می خواستید خودتان را برای انتخابات کاندیدا کنید اما رهبری توصیه کردند کاندیدا نشوید چون در جامعه دو قطبی ایجاد خواهد کرد. آیا فکر می کنید دلیل آن چه بوده است؟ احمدی نژاد گفت من دلیلش را از ایشان نپرسیدم. بالاخره ایشان در جایگاه رهبری هستند و توصیه کردند که من حضور پیدا نکنم؛ من هم پذیرفتم! (منبع: بیتوته)

ناصر ایمانی تحلیلگر اصولگرا اظهار کرده بود که احمدی‌نژاد خود را نائب امام زمان می‌داند همه بدانند احمدی‌نژاد خلاف توصیه رهبری عمل می‎کند (منبع: سایت انتخاب)

احمدی نژاد خودش در روز آخر کاندید میشود!

رئیس سابق شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری رگه‌های انحراف جریان احمدی‌نژاد را از دولت دهم به بعد ارزیابی کرد و گفت: احمدی‌نژاد از «احمدی‌نژاد» انقلابی تهی شده است.

*تناقض‌های احمدی‌نژاد در انتخابات ادامه خواهد داشت/ ممکن است در لحظه آخر خودش کاندیدا شود

وی درباره تهی شدن احمدی‌نژاد از گفتمان اصلی انقلاب پیرامون حمایت احمدی‌نژاد از بقایی و تناقض این حمایت با بیانیه اول او مبنی بر اینکه از هیچ کاندیدایی حمایت نخواهد کرد، خاطرنشان کرد: متأسفانه این نیز ناشی از تغییر نظری است که در آینده هم قابل احتمال است چرا که وقتی ایشان می‌گوید اگر فردی از خانواده من هم کاندیدا شود من از او حمایت نخواهم کرد اما یکباره تغییر موضع می‌دهد و از بقایی حمایت می کند پس ممکن است در لحظه آخر نیز خودش کاندیدا شود.

*احمدی‌نژاد از الهام، حسینی و خلیلیان خواسته کاندیدای ریاست‌جمهوری شوند

امیری‌فر با بیان اینکه بنده اخباری شنیدم که احمدی‌نژاد به اطرافیان خود از جمله آقای الهام و حسینی وزیر سابق اقتصاد و خلیلیان وزیر سابق کشاورزی گفته است که برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کنند، به تحلیل این رفتار سیاسی احمدی‌نژاد پرداخت و گفت: با این تغییر نظری که هر روز در احمدی‌نژاد شاهد هستیم به نظر من او خودش در لحظه آخر ممکن است برای انتخابات بیاید و این با وجود آگاهی از احتمال رد صلاحیت است.

* مشایی و بقایی سقوط کرده‌اند و احمدی‌نژاد را نیز به سمت خود می‌کشند

رئیس سابق شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری، تصریح کرد: تفکری که بقایی و مشایی و احمدی‌نژاد القا می‌کنند این است که اگر در صحنه هم نیستی باید محبوب شوی و همه اقداماتی که صورت می‌گیرد ناشی از همین تفکر است؛ متأسفانه آقای مشایی و بقایی سقوط کرده‌اند و دارند احمدی‌نژاد را نیز به سمت خود می‌کشند، در حالی که احمدی‌نژاد متوجه نیست هر چند که او فردی تیزهوش و زرنگی است اما با این وجود آینده سیاسی خود را به خاطر این دو نفر تخریب کرده است. /منبع: خبرگزاری فارس

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: