استعلام صاحب سیم کارت با پیامک

استعلام صاحب سیم کارت با پیامک امکانپذیر شد و مردم میتوانند با ارسال کد ملی به شماره ۳۰۰۰۵۰۴۹۰۱ یا به شماره ۳۰۰۰۵۰۴۹۰۱ از اینکه مالک چه تعداد سیم کارت هستند مطلع شوند.

استعلام صاحب سیم کارت با پیامک

معاون رگولاتوری گفت: مشترکان موبایل می‌توانند از طریق سامانه «استعلام تعداد خطوط مشترکین ارتباطات سیار» یا پیامک، از تعداد سیم‌کارت هایی که به نام آنها ثبت شده است، مطلع شوند.

استعلام صاحب سیم کارت با پیامک

استعلام مالکیت سیم‌کارت‌ با پیامک ممکن شد

حسین فلاح جوشقانی در نوزدهمین کمیسیون فنی مناطق تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی کشور گفت: با توجه به ساماندهی سیم‌کارتهای تلفن همراه و به منظور جلوگیری از سوء استفاده از اطلاعات هویتی مشترکان و کاهش تخلفات توسط افراد سودجو، مشترکان تلفن همراه می‌توانند با مراجعه به سامانه استعلام تعداد خطوط به آدرس www.mobilecount.cra.ir از تعداد سیم‌کارت ثبت شده به نام خود در اپراتورهای مختلف تلفن همراه مطلع شوند.

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری افزود: علاوه بر مراجعه به این سامانه مشترکان می‌توانند با ارسال کد ملی خود به سرشماره ۳۰۰۰۵۰۴۹۰۱ یا ۳۰۰۰۱۵۰ از تعداد سیم‌کارتهای ثبت شده به نام خود آگاه شوند.

وی با اشاره به اینکه دریافت استعلام از طریق سامانه و یا پیامک توسط مشترک هر ۱۰ روز یکبار امکان‌پذیر است، تصریح کرد: درصورت مغایرت اطلاعات درج شده در سامانه، مشترکان باید با کارت ملی خود به دفاتر اپراتورهای تلفن همراه مراجعه کنند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: