مهمترین اشتباهات زنان در رابطه جنسی با همسر

مهمترین اشتباهات زنان در رابطه جنسی با همسر را در این بخش از مسائل جنسی مجله مراحم ببینید.

در ابتدای مطلب تاکید میکنیم که مشکلات جنسی ناشی از عدم آگاهی زوجین بسیار زیاد است و متاسفانه منابع آموزشی در دسترس انها قرار ندارد و همین امر باعث شده انها به دنبال افزایش اطلاعات خود نروند و در نهایت مشکلات جنسی باعث میشود که آنها رابطه ای بسیار سرد داشته باشند و در بسیاری از موارد منجر به طلاق و جدایی شود.

مسائل جنسی در زندگی زناشویی بسیار مهم است و نمیتوان آن را نادیده گرفت و فقط کافیست کمی مطالعه کنید و اطلاعات خود را بالا ببرید و همسرتان را از هم آغوشی با خود پرنشاط کنید.

برخی از مردم به خاطر آگاهی نداشتن از مسائل جنسی ضربه میخورند و برخی ها هم از باورهای غلط و تصورات اشتباهی که در این زمینه دارند.

لطفا به شایعات جنسی توجه نکنید و سعی کنید از منایع معتبر اگاهی خود را افزایش دهید.

اشتباهات زنان در رابطه جنسی با همسر

اشتباه اول : حتما نباید که روحیه سکس را داشته باشید

اگر شما رابطه جنسی را تا زمانی که مغز و بدن تان فرمان شادی بدهد، احتمالا هیچ وقت سرحال نخواهید بود چون بسیاری از زنان تا زمانی که در موقعیت قرار نداشته باشند احساس تمایل نمی کنند.

تحقیقات نشان می دهد که حتی لمس می تواند این پیام را به مغز را بدهد که میل جنسی شما را فعال کند. حتی اگر احساس نکنید میل جنسی دارید به این معنا نیست که تحریک نخواهید شد.

اشتباهات زنان در رابطه جنسیمهمترین اشتباهات زنان در رابطه جنسی با همسر

تصورات غلط زنان در سکس با همسر

اشتباه دوم: سعی میکنید که همسرتان لذت ببرد ولی خودتان نه

رابطه جنسی زمان خودخواه بودن است.گذاشتن تمام انرژی برای رضایت شریک زندگی، شما را عاشق بهتری نشان نمی دهد بلکه باعث خوشحالی و رضایت کمتر شما شده و این می تواند برای هر دو شما بد باشد.

به صورت بیولوژیکی زنان نیازهای دیگران را مقدم بر نیاز خود قرار می دهند اما این غریزه می تواند تهدید کننده زندگی جنسی شما باشد.

راه حل: همه چیز را آرام پیش ببرید.زنان دیرتر از مردان به اوج لذت جنسی می رسند در این مورد احساس گناه نکنید، لذت شما، شریک زندگی تان را هم تحریک خواهد کرد. این مهم است که با خودتان و شریک زندگی تان صادق باشید و بدانید چه چیزی شما را به لذت می رساند. اگر از وضعیت خاصی لذت نمی برید درباره آن صحبت کنید. اگر سخت تان است که شب بیدار بمانید، بگذارید برای صبح.

شایعات رابطه جنسی با همسر

اشتباه سوم: فکر می کنید او همیشه آماده رابطه جنسی است

اگر او رابطه جنسی نخواهد یا در رابطه به نعوظ نرسید به این معنا نیست که دیگر شما را دوست ندارد و زن دیگری را می خواهد. استرس، خستگی و افسردگی می تواند میل جنسی مرد را کاهش دهد، همان طور که می توانند زنان را تحت تاثیر قرار دهد. مردان بعد از رسیدن به لذت جنسی یک دوره بهبود دارند و این دوره هرچه سن شان بالاتر می رود، بلندتر می شود.اشتباهات زنان در رابطه جنسی

اشتباه چهارم: اجازه می دهید زبان بدن بین شما و رابطه جنسی خوب قرار بگیرد

دلیل دیگری برای دوست داشتن خودتان می خواهید؟ تحقیقات نشان داده است که زنانی که تصویر بدنی خوبی از خود دارند بیشتر رابطه جنسی دارند و ارگاسم بیشتری را نسبت به آنهایی که این حس را نسبت به خود ندارند، تجربه می کنند. حقیقت این است که مردان جذابیت زیادی برای شرکای زندگی شان دارند و مشتاق رابطه جنسی با آنها هستند و نگران آن نیستند که همسرشان چه پوشیده یا چه وزنی دارد. اگر نیاز به روحیه دارید این را از شریک زندگی تان نخواهید به جای آن سوال های مثبت بپرسید مثلا بگویید « فکر می کنی از داشتن رابطه جنسی با من امشب لذت ببری؟» یا « جذاب ترین بخش بدن من از نظر تو چیست؟»اشتباهات زنان در رابطه جنسی

اشتباهات خانم ها در نزدیکی با همسر

اشتباه پنجم: از تصورات تان استفاده نمی کنید

زوج های که به طور منظم رابطه جنسی دارند شادتر هستند. برای نگهداشتن این انرژی شما نیاز به خیال بافی و تصویرسازی دارید. بسیاری از زنان فکر می کنند که نباید این کار را انجام دهند در حالی که این کار باعث ایجاد تمایل بیشتر می شود.

اشتباهات زنان در رابطه جنسی

منبع: نی نی بان

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: