اشک های خونی یک کودک +تصاویر

اشک های خونی

اشک های خونی Blood tears یک کودک هندی باعث شگفتی پزشکان شده است از چشمان این کودک هندی به جای اشک خون خارج میشود! پزشکان هندی هنوز علت آن را نمیدانند!

خون گریه کردن کودک هندی

خون چشم یا بهتر است بگوییم خون گریه کردن تقریبا جزو عجایب جدید نیست و متاسفانه هستند افرادی انگشت شمار که به دلیل عارضه هایی ناشناخته از اعضای صورتشان به خصوص چشم ها خون ریزی های مداوم دارند. دختر بچه ای که از ۲ سال پیش دچار چنین مشکلی شده است والدین خود را به شدت نگران ساخته چار که پزشک نمی توان راهی برای درمان او پیشنهاد کند.A TODDLER has baffled doctors and terrified her parents with a mysterious condition that causes her to cry tears of blood.

اشک های خونی کودک هندی

اشک های خونی,خون گریه کردن

خارج شدن خون به جای اشک

“آهانا افضل” کوچولو دختربچه هندی است که سال پیش دچار تب شدید شد و از آن روز به بعد خونریزی های دردناک چشم ، گوش ، دهان و بینی او آغاز شد.این خونریزی ۲ سال پیش بعد از تب شدیدی که “اهانا” را راهی بیمارستان کرده بود از بینی او آغاز شد اما بعد از درمان تب این خونریزی به نوعی نگران کننده ادامه یافت .به عقیده پزشکان هندی این پدیده یک بیماری نادر است که تاکنون درمانی برای آن پیدا نشده است.والدین این دختربچه هزاران پوند برای آزمایشات و درمان های احتمالی او هزینه کرده اند اما هیچ یک موثر نبوده و هنوز به علت اصلی نرسیده اند.

اشک های خونی کودک هندی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: