جنجال مصاحبه اصغر فرهادی با روزنامه اسرائیلی

جنجال مصاحبه اصغر فرهادی با روزنامه اسرائیلی

یک روزنامه صهیونیستی به نام «هاآرتص» ادعا میکند که «اصغر فرهادی» با این روزنامه مصاحبه داشته است.

این روزنامه اسرائیلی ضمن بیان اینکه با اصغر فرهادی مصاحبه داشته ادعا میکند از وی درباره مسائل سیاسی نیز سوالاتی کرده است .

روزنامه هاآرتص میگوید اصغر فرهادی نتانیاهو را با احمدی نژاد مقایسه کرده است و میگوید شبیه هم هستند .

به گزارش فارس، روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» این هفته مصاحبه‌ای را منتشر کرد که می‌گوید از «اصغر فرهادی» کارگردان ایرانی و برنده دو جایزه اسکار گرفته است.
در این مصاحبه که به نوشته هاآرتص در حاشیه جشنواره کن در ماه می سال گذشته میلادی انجام گرفته، خبرنگار که به صراحت عنوان کرده اسرائیلی است، علاوه بر مسائل مربوط به فیلم‌های آقای فرهادی، از وی در مورد مسائل سیاسی هم سوال کرده است.

جنجال مصاحبه اصغر فرهادی با روزنامه اسرائیلی

مصاحبه اصغر فرهادی با روزنامه اسرائیلی, اصغر فرهادی
مصاحبه اصغر فرهادی با روزنامه اسرائیلی, اصغر فرهادی

این کارگردان ایرانی در پاسخ به این سوال که «چطور باید مشکل میان اسرائیل و ایران را حل کرد»، گفته است: «سیاستمداران نمی‌خواهند مسئله را حل کنند، چون [در آن صورت] چیزهای زیادی را از دست می‌دهند. تنها امید من، به مردم است، نه سیاستمداران.»

او در جواب خبرنگار اسرائیلی که گفت امید چندانی به مردم ندارد، گفت: «چون آن‌ها [مردم]، تحت تأثیر رسانه‌ها و سیاستمداران هستند. سیاستمداران هراس می‌اندازند تا برای مشروعیت خود زمینه ایجاد کنند و متأسفانه تا الان هم موفق بوده‌اند.»

نهایتا آقای فرهادی در پاسخ به این سوال که مثلا منظورش «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی است، گفت: «ما هم خودمان [محمود] احمدی نژاد (رئیس‌جمهور سابق ایران) را داشتیم.»

مصاحبه اصغر فرهادی با روزنامه صهیونیستی به نام «هاآرتص»

روزنامه صهیونیستی به نام «هاآرتص»

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: