اعتراض ابراهیم رئیسی به انتخابات مهندسی شده +حذف

اعتراض ابراهیم رئیسی به انتخابات

سید ابراهیم رئیسی بعد از انتخابات ریاست جمهوری سکوتش را شکست و مدعی تخلف مهندسی شده در انتخابات شد.
تخلفات مهندسی‌ شده در انتخابات بسیار زیاد بود. شورای نگهبان نباید از حق الناس به سادگی بگذرد. به اعتماد مردم خدشه وارد نکنید.
مردم برای اینکه بخواهند به رقیب کاندیدای دولت رای دهند، ساعت ها پشت درب منتظر ماندند.
وکیل و صدای مردم محروم خواهم بود.

اعتراض ابراهیم رئیسی به انتخابات

اعتراض ابراهیم رئیسی به انتخابات مهندسی شده

تخلفات مهندسی شده در انتخابات

حجت الاسلام ابراهیم رئیسی در جلسه تفسیر قرآن گفت: سکوت در مقابل ظلم مشارکت با ظالمان است.سید ابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی، امروز در جلسه تفسیر قرآن گفت: امام (ره) برای منافع شخصی هیچ‌گاه عملی را انجام نمی‌دادند؛ انسان اگر بخواهد رستگار شود، باید باطن خود را تزکیه کند و با پرورشى صالح بپروراند؛ باید دید در بزنگاه‌ها و در دو راهی‌های منافع شخصی و منافع اجتماعی، انسان کدام را انتخاب می‌کند؟

وی در ادامه گفت: انسان‌های با ظرفیت و دارای تزکیه نفس هستند که می‌توانند در چنین شرایطی خود را حفظ کنند و رضای الهی را بر منافع شخصی خود ترجیح دهند.

او ادامه داد: مسئولان برای انتخابات کم گذاشتند. مردم برای اینکه بخواهند به رقیب کاندیدای دولت رای دهند، ساعت‌ها پشت درب منتظر ماندند.

او گفت: وکیل و صدای مردم محروم خواهم بود. توهین و ناسزا به فردی مثل سید ابراهیم رئیسی این فضای جهاد را سرد نخواهد کرد.

رئیسی ادامه داد: آقایان محترم این پیام‌ها و سیگنال هایی که شما میدهید این تحریم‌ها را ایجاد کرده است.

رئیسی با تاکید بر تخلف مهندسی شده در انتخابات مشهد، گفت: از شورای نگهبان و مدعی العموم و دستگاه قضایی می‌خواهم نگذارید حق الناس پایمال شود. تخلفات در این زمینه بی سابقه است. همه می‌دانند نیروهای انقلابی کارشان را از مسیر قانون پیگیری می‌کنند. اما اگر این تخلفات مهندسی شده مورد رسیدگی قرار نگیرد، اعتماد مردم آسیب می‌بیند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: