افتتاح بیمارستان مدونا Madonna در کشور مالاوی + تصاویر

 افتتاح بیمارستان مدونا در کشور مالاوی

 افتتاح بیمارستان مدونا خواننده آمریکایی در کشور مالاوی که با حضور در مالاوی  این بیمارستان را افتتاح کرد و در این مراسم افتتاحیه دو فرزند خوانده مدونا که سرپرستی آنها را بر عهده گرفته است در کنار مدونا دیده می شود. 

مدونا ستاره موسیقی یک بیمارستان و مرکز مراقبت‌ ویژه کودکان در کشور مالاوی تاسیس کرد و در مراسم افتتاح بیمارستان مدونا شرکت کرد.

افتتاح بیمارستان مدونا,عکس مدونا Madonna

 مرکز درمانی ویژه جراحی و مراقبتهای ویژه کودکان در مالاوی که توسط مدونا ستاره موسیقی پاپ راه اندازی شد از روز گذشته پذیرش بیماران را آغاز کرد.

مرکز درمانی ویژه کودکان در بیمارستان مرکزی ملکه الیزابت قرار دارد و نامش “مرسی جمیز” هم نام فرزند خوانده مدونا است. مدونا، دو فرزند خود دیوید و مرسی را از مالاوی به فرزند خواندگی پذیرفته است.

همچنین ببینید: سخنان عجیب مدونا درباره تجاوزش

او در سال ۲۰۰۶ یک سازمان غیر انتفاعی به نام «ریزینگ مالاوی» را به منظور فراهم کردن مسکن، غذا و امکانات آموزشی برای کودکان مالاوی راه اندازی کرد.

بخش ویژه کودکان بیمارستان مرکزی ملکه الیزابت با حمایت مالی این سازمان آغاز به کار کرد و نخستین مرکز درمانی ویژه کودکان در مالاوی است.

بیمارستان مدونا Madonna در کشور مالاوی

افتتاح بیمارستان مدونا,عکس مدونا Madonna افتتاح بیمارستان مدونا,عکس مدونا Madonna

همچنین ببینید: حضور مدونا در تظاهرات ضد ترامپ + تصاویر

افتتاح بیمارستان مدونا,عکس مدونا Madonna افتتاح بیمارستان مدونا,عکس مدونا Madonna افتتاح بیمارستان مدونا,عکس مدونا Madonna افتتاح بیمارستان مدونا,عکس مدونا Madonna افتتاح بیمارستان مدونا,عکس مدونا Madonna

همچنین ببینید: دختر مدونا و شباهت باورنکردنیش به گلشیفته !

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: