افشاگری مجری شبكه من و تو + تصاویر پریسا سحرخیز

افشاگری مجری شبكه من و تو + تصاویر پریسا سحرخیز در شبکه من و تو را در این بخش از مجله مراحم ببینید.

افشاگری مجری شبكه من و تو

شبکه من و تو یکی از جنجالی ترین شبکه های فارسی زبان ماهواره ای است که همیشه یک شبکه ضدفرهنگی به شمار میرفته.

این شبکه با پخش برنامه های خارج از عرف اسلامی و مغایر با فرهنگ ایرانی سعی میکند که فرهنگ ایرانی ها را به سمت بی بند و باری و برهنگی غربی بکشاند.

تصاویر پریسا سحرخیزافشاگری مجری شبكه من و تو,تصاویر پریسا سحرخیز

افشاگری های پریسا سحرخیز از شبکه من و تو

پخش ویژه برنامه های مختلف با استفاده از دختران جوان و جذاب یکی از روش های جذب جوانان ایرانی برای تماشای این شبکه است شوخی های جنسی و غیراخلاقی مجریان زن و مرد این شبکه یکی دیگر از مهمترین شیوه های آنها برای نشان دادن صمیمت بین عوامل این شبکه میباشد.

پریسا سحرخیز یکی از مجریان شبکه من و تو بود که بعد از ۴ سال دوری و ناپدید شدن از این شبکه با یک پست جنجالی به افشاگری درباره عوامل این شبکه پرداخت.

افشاگری مجری شبكه من و تو,تصاویر پریسا سحرخیز

 تجاوز به مجریان زن در شبکه من و تو

این مجری که نسبت به دیگر مجریان زن شبکه کمتر با مردان شوخی میکرد و رفتارش نسبت به سایر زنان این شبکه تفاوت داشت مدتی از این شبکه ناپدید شد و چند سالی کسی از سرنوشت این مجری زن خبری نداشت.

افشاگری مجری شبكه من و تو

تا اینکه با انتشار یک پست جنجالی در فیسبوکش علت جدا شدنش از شبکه من و تو را بازگو کرد که باعث جنجال بسیار زیادی در بین رسانه ها گردید.

پست پریسا سحرخیز مجری شبکه من و تو در فیسبوکافشاگری مجری شبكه من و تو,تصاویر پریسا سحرخیز افشاگری مجری شبكه من و تو

 

بیش از چند روز از افشاگری های پریسا سحرخیز نگذشته بود که در کمال تعجب به یکباره اکانت فیسبوک شخصی وی هک و حذف گردید. حذف فیسبوک پریسا سحر خیز سوال های فراوانی را در پی داشت تا اینکه وی در توییتر خود از تهدیدهای مسئولین شبکه من و تو خبر داد.

 

افشاگری مجری شبكه من و توافشاگری مجری شبكه من و تو,تصاویر پریسا سحرخیز

افشاگری های سحرخیز از روابط غیر اخلاقی و رسوایی تجاوز جنسی یکی از کارمندان شبکه به روشنا (شرکت کننده آکادمی گوگوش) از یک سو و از سویی دیگر رسوایی بزرگ اخلاقی رها اعتمادی (مجری اصلی آکادمی گوگوش) در تجاوز وی به یک پسر ۱۱ ساله سبب شده است تا مدیران شبکه من و تو را در برگزاری سری چهارم آکادمی گوگوش دچار سردرگمی کند.

افشاگری مجری شبكه من و تو,تصاویر پریسا سحرخیز

به نظر می رسد تجاوز به یکی از شرکت کنندگان آکادمی گوگوش توسط یکی از کارمندان شبکه من و تو که منجر به خودکشی نافرجام او شد کشمکش های شدیدی را در بین عوامل این شبکه بوجود آورده است تا آنجایی که برگزاری این برنامه را در هاله ای از ابهام تا مرز تعطیلی کشانده است.

افشاگری مجری شبكه من و تو,تصاویر پریسا سحرخیز

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: