افغانستان هم از ماشین های ایرانی استفاده نمیکند+تصاویر

هنگام مرور تصاویر شادی افغان ها نکات خوشحال کننده بسیاری به ذهن می رسد. هر چه باشد، افغانستان، همسایه همزبان ماست و با ملت ما پیشینه تاریخی مشرک فراوانی دارد؛ اما….
 

به گزارش مراحم: در جریان جشن و سرور مردم در نقاط مختلف کشور افغانستان پس از قهرمانی تیم ملی فوتبال این کشور در بازی های جنوب آسیا، شهروندان این کشور در جای-جای این کشور به شادی و پایکوبی پرداختند.

به گزارش مراحم، هنگام مرور تصاویر این شادی ها نکات خوشحال کننده بسیاری به ذهن می رسد. هر چه باشد، افغانستان، همسایه همزبان ماست و با ملت ما پیشینه تاریخی مشرک فراوانی دارد.

با این همه، و با وجود زمینه های بسیار، گویی دو شرکت خودرو سازی ایران- یعنی سایپا و ایران خودرو- از بازار بزرگ افغانستان، سهم چندانی ندارند. به تصاویر پایکوبی افغان ها نگاه کنید و ماشین های تماما غیر ایرانی را ببینید:

لازم به ذکر است که تیم ملی فوتبال افغانستان در بازی های جنوب آسیا با شکست دو بر صفر هندوستان، به مقام قهرمانی این بازی ها دست یافت. تیم ملی فوتبال افغانستان که با شکست تیم های بوتان، سریلانکا، تساوی با مالدیو و شکست نیپال به فینال رقابت های بازیهای جنوب آسیا راه یافته بود، پنج عصر به وقت محلی، با شکست دو بر صفر هندوستان، برای اولین بار کاپ قهرمانی را بالای سر برد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: