اقدام زشت عباس جدیدی با پیکر منصور پورحیدری +عکس

چهره معروف هنگام فوت منصورخان.

اقدام زشت عباس جدیدی با پیکر منصور پورحیدری +عکس

بی شک عباس جدیدی عضو شورای شهر هم متوجه انتقادهایی شده که از او می شود.

ساعاتی پس از مرگ یکی از با وقارترین و با شخصیت ترین چهره های فوتبال ایران. عباس جدیدی قهرمان سابق کشتی دنیا و عضو شورای شهر تصویری از خود و منصور پورحیدری در کانال تلگرامی اش منتشر می کند که بسیار غم انگیز و تلخ است. چهره بی جان منصور پورحیدری با چشم های نیمه باز.
 
بیهوش و در آستانه کوچ. او در منطقه ممنوعه که حتی خانواده اش اجازه ندارند بروند ایستاده و عکسی به یادگار می گیرد.
 

عکس یادگاری با جسد منصور پورحیدری

 
عکس عباس جدیدی با پیکر منصور پورحیدری,عکس جنازه منصور پورحیدری,عکس یادگاری با پیکر بی جان منصور پورحیدری
عکس عباس جدیدی با پیکر منصور پورحیدری,عکس جنازه منصور پورحیدری,عکس یادگاری با پیکر بی جان منصور پورحیدری

 

عباس جدیدی کنار بدن نیمه جان پدراستقلال(عکس)

عکسی از جنس همان عکس هایی که در این چند هفته خیلی ها با منصورخان انداخته اند تا بگویند به عیادت او رفته اند. تا بگویند مثلا کنارش بوده اند و تنهایش نگذاشته اند. عکس هایی که انگار بیش از آنکه در آن لحظه کاربرد داشته باشد، بیشتر برای آینده است و اینکه ثابت کنند در شرایط سخت و حساس هستند. ولی بی شک مردم معنای این عکس ها را بهتر از هرکس دیگری می دانند.

اما تصویری که عباس جدیدی از مرحوم پورحیدری منتشر کرد، بی شک تلخ ترین تصویری است که در این هفته ها از آن مرحوم منتشر شد. خیلی از کانال ها مجبور شدند چهره منصورخان را مات کنند تا مخاطب او را در این حالت نبیند. جالب اینجاست که جدیدی این عکس را از کانال تلگرامی اش پاک نکرد تا در فاصله ای کوتاه موضع گیری ها علیه این چهره شورای شهر آغاز شود. به دلیل تلخی این عکس مجبور هستیم چهره مرحوم پورحیدری را از آن حذف کنیم….

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: