تلاش سحر دولتشاهی برای آزادی زنان زندانی + تصاویر

سحر دولتشاهی برای آزادی زنان زندانی تلاش بسیار زیاد میکند او نمابنده پویش ارمغان آزادی است

تلاش سحر دولتشاهی برای آزادی زنان

به تازگی کمپینی جدید به نام ارمغان آزادی به راه افتاده است که سحر دولتشاهی به عنوان نماینده این پویش انتخاب شده است.

نماینده شدن سحر دولتشاهی در پویش حمایتی «ارمغان آزادی» که  هدفش حمایت از زندانیان زن جرائم غیرعمد می باشد باعث شد تا این بازیگر کشورمان طی بازرسی از زندان زنان با خانمی آشنا شود و این آشنایی با جرم و سرگذشت این زن باعث شد تا سحر دولتشاهی به دنبال آزادی این زن باشد.

همچنین ببینید: عکس های سحر دولتشاهی در اکران فیلم وارونگی

نمایندگی سحر دولتشاهی در پویش ارمغان آزادی

روابط عمومی ستاد دیه کشور، به دنبال تفاهم‌نامه همکاری ستاد دیه کشور و معاونت زنان و امور خانواده ریاست جمهوری جمعی از هنرمندان کشور در قالب پویش «ارمغان آزادی» به دنبال شناسایی و آزادی زنان دربندی اقدام می‌کنند که نه بر حسب یک اقدام مجرمانه بلکه بر حسب یک اشتباه یا ناآگاهی روانه زندان شده‌اند.

 

تلاش سحر دولتشاهی برای آزادی زنان زندانی

تلاش سحر دولتشاهی برای آزادی زنان زندانی
تلاش سحر دولتشاهی برای آزادی زنان

 

 سحر دولتشاهی بازیگر سینما سفیر این پویش مردمی با حضور در جمع خانواده یکی از مددجویان تحت حمایت ستاددیه از وضعیت خانواده و مشکلات فرزندان مادری جویا شد که به دلیل یک بدهی ۱۷ میلیون تومانی با حکم قضایی مدتی است که در حبس به سرمی‌برد.

«رعنا- الف» مادر ۳۸ ساله نیما و شیما بعد از فوت همسرش به دلیل ضمانت بانکی از شریک زندگی خود با یک بدهی سنگین روانه زندان می‌شود و هرچند شاکی از بخش قابل توجهی از حقوقش صرف نظر می‌کند اما بابت الباقی بدهی، این سرپرست خانواده ناخواسته و بدون ارتکاب فعل مجرمانه‌ای راهی زندان می‌شود که این ورود به زندان مشکلات روحی زیادی را هم به وی وارد می‌کند.

همچنین ببینید: ماجرای ازدواج و طلاق سحر دولتشاهی از رامبد جوان + عکس

از آغاز فعالیت این پویش در روز میلاد حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها تا به امروز، مردم نوعدوست ایران اسلامی با حمایت معنوی و مالی نزدیک به ۳ میلیارد ریال وجوه نقدی به حساب اختصاصی ستاددیه جهت مشارکت در امر آزادی زندانیان زن واجد شرایط واریز کرده‌اند که تمامی این وجوه در راستای استخلاص این دسته از محبوسان اختصاص خواهد یافت.

سحر دولتشاهی در خانه زن رندانی

تلاش سحر دولتشاهی برای آزادی زنان زندانی
تلاش سحر دولتشاهی برای آزادی زنان

 

گفتنی است، هم اکنون ۲۰۰ زندانی زن جرائم غیرعمد در کشور تحمل حبس می‌کنند که قریب به ۹۰ درصد این بانوان بدون هرگونه سابقه کیفری هستند.

تلاش سحر دولتشاهی برای آزادی زنان

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: