اقدام عجیب آخوندی با یک خبرنگار زن +عکس

اقدام عجیب آخوندی با یک خبرنگار زن صدا و سیما باعث تعجب همگان شد.

عباس آخوندی وزیر راه کشور در اقدامی عجیب میکروفن را از دست خبرنگار زن گرفت و با برخوردی بد او را مورد سرزنش قرار داد.

آخوندی در اقدامی عجیب پس از پرسش خبرنگار درباره مرجوعی بودن هواپيماهای خريداری‌شده، ميكرفون را با عصبانیت از دستش گرفت و گفت برو .

هفتم فروردین “جام جم آنلاین: نوشت: مدیرعامل ایران ایر درباره شائبه مرجوعی بودن ایرباس خریداری‌ شده ایران گفت: اینکه سفارش خرید از سوی کشوری انجام شده باشد وبعداً بنا به دلایلی لغو شود و کشور دیگری خواهان آن باشد،کاملا طبیعی است.  

یعنی هواپیماهای خریدداری شده توسط ایران مرجوعی میباشند که خبرنگار صدا و سیما از عباس آخوندی وزیر راه در این رابطه سوال پرسیده و آخوندی با این خبرنگار برخوردی بد میکند.

همچنین ببینید: ذوق زدگی برای ورود اولین ایرباس به تهران (تصاویر)

با توجه به نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری کابینه دولت روحانی باید مواظب رفتارهای خودشان باشند که سوژه رقبای خود در انتخابات نشوند.

عباس اخوندی چندی پیش هم در فرودگاه مهراباد با یک خانم که از وضعیت پارکینگ فرودگاه ناراضی بود برخورد جنجالی داشت که مورد انتقاد کاربران در شبکه های مجازی قرار گرفت.

همچنین ببینید: پاسخ عجیب وزیر راه به شکایت یک خانوم در فرودگاه

برخی از مسئولین باید بدانند که داشتن مسئولیت در کشور کار بسیار دشواری است و باید در درجه اول خود را خادم مردم دانست و در صورت پرسیدن سوال یا گلایه مردم از انها باید با کمال احترام پاسخگو باشند.

امیدواریم که مسئولین کشورمان هر جناح و حزبی که هستند خود را همیشه خادم مردم بدانند.

اقدام عجیب آخوندی با یک خبرنگار

اقدام عجیب آخوندی با یک خبرنگار

همچنین ببینید: هواپیماهای ایرباسی که ایران خریداری کرده است +تصاویر

اقدام عجیب آخوندی با یک خبرنگار زن صدا و سیما باعث تعجب همگان شد.

عباس احمد آخوندی متولد ۱۳۳۶ در شهر نجف میباشد وی سیاستمدار، استاد دانشگاه، دولتمرد ایرانی و وزیر راه و شهرسازی دولت حسن روحانی در جمهوری اسلامی ایران است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: