واکنش به تصاویر امیر تتلو و دوست دخترهایش

واکنش به تصاویر امیر تتلو و دوست دخترهایش

بعد از دیدار امیر تتلو با ابراهیم رئیسی حواشی زیادی برای این دو نفر ایجاد شد و برخی از کاربران عکس های امیر تتلو را به دوست دختر هایش به اشتراک گذاشتند که امیر تتلو به این موضوع واکن نشان داد.

واکنش به تصاویر امیر تتلو و دوست دخترهایش

وی در کانال تلگرامی خود نوشت:

«يه سري عكس دارن ازم پخش ميكنن از چند سال پيش! با چندتا دختر! من كه خودم صدبار گفتم تا ته همه چي رفتم و تهش هيچي نيست! بايد برگرديم به سمت نور. انقدر كم آوردن كه دارن عكساي قبل توبه كردن منو پخش ميكنن. همين نشون ميده قدرت تتليتيا چقدر بالاست كه مجبور شدن عكساي قديمو بكشن بيرون !! منو از چى ميترسونين !! اينارو قبلا هم فحششو خوردم و هم حبسشو كشيدم  خيالت راحت»

واکنش به تصاویر امیر تتلو و دوست دخترهایش
 
 
واکنش به تصاویر امیر تتلو و دوست دخترهایش
 

وی هم‌چنین یکی از پست‌های علاقمندان خود را به عنوان پاسخی به مطالب منتشر شده بر علیه خود فروارد کرد. در این پست آمده است:

برای امیرحسین مقصودلو تتلو

به یاد همه شهدای که با توبه به جبهه آمدند و شهید شدند. به یاد شاهرخ_ضرغام که از کاباره های قبل از انقلاب به شهیدمفقود بعد از انقلاب رسید. به یاد مرتضی چرامین که تو سومار گلوله خمپاره درست روی باک موتورش فرود آمد و آتش به همه بدنش زبانه کشید و تاتوها (خالکوبی) را سوزاند تا به قول خودش، شرمنده بسیجیها نشود. به یاد شهیدآوینی که حضرت آقا در موردش اینگونه گفت:

«یکی‌ از مدیران دستگاه‌های‌ فرهنگی‌ درباره‌ی‌ یک نفر از همین چهره‌های‌ معروف فرهنگی‌ِ خوب – که امروز جزو شهدای‌ عالی‌ مقام ماست و من خیلی‌ به او علاقه داشتم و همیشه به دستگاههای‌ مختلف فرهنگی‌ توصیه می‌ کردم که از وجودش استفاده کنید- چند عکس به من نشان داد که مربوط به قبل از انقلابِ او بود و او را در مناظری‌ – که آن زمان برای‌ جوانان خیلی‌ پیش می‌ آمد – نشان می‌ داد. آن آقا به من گفت: بفرما! این همان کسی‌ است که شما این طور از او تعریف می‌ کنید! من عکسها را که نگاه کردم گفتم ارادتم به این شخص بیشتر شد، چون او در این محیط بوده و حالا این گونه شده است؛ حتماً باید از ایشان استفاده کنید!»
دیدار مسئولان سازمان صداوسیما ۸۱/۱۱/۱۵

 امیرحسین جان
بعد از دیدار شما با دکتر رئیسی که مدعیان دروغین، عکسهای قبل از توبه ات رو پخش کردند، ارادت ما به شما بیشتر شد. در این راه بمان و بخوان و دیگران را هم عاشق کن!

گفتنی است، امیر حسین مقصود لو در انتخابات ریاست جمهوری از قالیباف و سپس رئیسی حمایت کرده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: