انفجار مرگبار در معدن آزادشهر +تصاویر

انفجار مرگبار در معدن آزادشهر امروز ظهر رخ داد و باعث مرگ تعدادی از کارگران معدن در استان گلستان شد. در این فاجعه مرگبار تابه حال ۴۰ کارگر زخمی شدند و ۸۰ کارگر در معدن دفن شدند. تلاش برای بیرون اوردن معدنچیان محبوس شده ادامه دارد.

تا این لحظه جسد دو کارگر از زیر آوار خارج شده است

انفجار مرگبار در معدن آزادشهر

انفجار مرگبار در معدن آزادشهر

 

معدنچیان نجات یافته از حادثه انفجار در معدن زغال سنگ،نگران همکاران خود در محوطه بیرون معدن اشک میریزند.

 

انفجار مرگبار در معدن آزادشهر

 
انفجار مرگبار در معدن آزادشهر
انفجار مرگبار در معدن آزادشهر
انفجار مرگبار در معدن آزادشهر
 
انفجار مرگبار در معدن آزادشهر
انفجار مرگبار در معدن آزادشهر

 

جزئیات انفجار مرگبار در معدن آزادشهر

معاونت عملیات امداد و نجات از وقوع حادثه انفجار در معدن زغال سنگ در استان گلستان خبر داد.

انفجار در معدن زغال سنگ استان گلستان: ۴۰ مصدومبه گزارش عصر ایران، شاهین فتحی در این باره به ایسنا گفت: حادثه انفجار در معدن زغال سنگ ظهار امروز در ساعت ۱۲:۰۵ رخ داد.

وی افزود: در این حادثه تا کنون ۱۵ نفر مصدوم شده‌اند که شش نفر از آنها توسط ماموران اورژانس و هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شدند.

معاونت عملیات امداد و نجات بااشاره به فعالیت ۵۵ کارگر در این معدن، گفت: طبق گزارش کارگران حاضر در معدن در حال حاضر احتمالا ۴۰ نفر در معدن محبوس شده‌اند.

فتحی در خاتمه از اعزام شش تیم عملیاتی از پایگاه های شعب استان گلستان و انتقال سیستم های تنفسی آتش نشانی با بالگرد هلال احمر به منطقه حادثه دیده خبر داد.

اخبار تکمیلی این حادثه به زودی اعلام می شود.

تکمیلی

بخش خبری ساعت ۱۴ شبکه اول تعداد مصدومان این حادثه را ۴۰ نفر اعلام کرد.

انفجار در معدن زغال سنگ استان گلستان/ ۴۰ مصدوم/ احتمال محبوس شدن ۸۰ کارگر

همچنین ببینید: تصاویر کار در معدن زغال سنگ استان گلستان

احتمال محبوس شدن ۸۰ کارگر

سرپرست اورژانس کشور از احتمال محبوس شدن نزدیک به ۸۰ نفر در معدن ذغال سنگ گلستان به دلیل انفجار این معدن خبرداد و گفت: ۴ مصدوم به بیمارستان حضرت معصومه (س) آزادشهر منتقل شدند.

پیرحسین کولیوند در گفت‌وگو با فارس در رابطه با حادثه انفجار در معدن ذغال سنگ گلستان گفت: از زمان وقوع انفجار تا این لحظه ۱۲ کارگر معدن سالم از زیر آوار درآمده و ۴ نفر به بیمارستان حضرت معصومه(س) آزادشهر اعزام شدند.

وی با بیان اینکه این معدن شامل دو قسمت بوده که ۴۰ نفر در یک قسمت معدن و ۳۰ تا ۴۰ نفر دیگر درسمت دیگری از معدن گرفتار شدند، عنوان کرد: وضعیت یک نفر از مصدومین به شدت وخیم بوده و سایر مصدومان نیز به دلیل کمبود اکسیژن دچار مشکل شده‌اند.

کولیوند خاطرنشان کرد:‌ اورژانس ۱۴ دستگاه آمبولانس به محل اعزام کرده و نیروهای ما در کنار سایر نیروهای امدادی مشغول کمک به حادثه دیدگان هستند.

وی خاطرنشان کرد: اخبار تکمیلی در این زمینه بزودی اعلام می‌شود.

اسامی ۱۲ نفر از مجروحین حادثه انفجار معدن آزادشهر اعلام شد

بر اساس اعلام جمعیت هلال احمر استان گلستان، علی گنجی وطن، محمد میر عرب، عزیز اله نکویی، تقی طاهر دوست، خادم میر دار، حسین محمودی، مهدی اونق، حسین میردار وطن،حسن علیخانی، محمد نصرتی، علی مسعودی، جهانگیر سارانی، مجروحین این حادثه هستند.

انفجار مرگبار در معدن آزادشهر

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: