تصاویر اکران زیر سقف دودی با حضور بازیگران

عکس های بازیگران در اکران زیر سقف دودی

با پایان یافتن کار فیلمبرداری و اتمام کار نهایی فیلم زیر سقف دودی ،این فیلم به مرحله اکران رسید.

بازیگران فیلم زیر سقف دودی , از جمله مريلا زارعي، بهنوش طباطبايي ، آزيتاحاجيان ، شهرام حقيقت دوست ، نفیسه روشن، ابوالفضل ميري و پوران درخشنده شب گذشته در سينما آزادي همراه با مردم به تماشای این فیلم” نشستند.

در ادامه تصاویری از مراسم افتتاحیه این فیلم را مشاهده نمایید.

بهنوش طباطبایی و مریلا زارعی در اکران افتتاحیه زیر سقف دودی

 اکران زیر سقف دودی با حضور بازیگران

اکران زیر سقف دودی با حضور بازیگران

مریلا زارعی در اکران زیر سقف دودی

اکران زیر سقف دودی با حضور بازیگران

بهنوش طباطبایی و پوران درخشنده و مریلا زارعی 

عکس های بازیگران در اکران زیر سقف دودی

بهنوش طباطبایی و شهرام حقیقت دوست  در اکران زیر سقف دودی

عکس های بازیگران در اکران زیر سقف دودی

تصاویر اکران زیر سقف دودی

عکس های بازیگران در اکران زیر سقف دودی

آزیتا حاجیان در اکران زیر سقف دودی

عکس های بازیگران در اکران زیر سقف دودی

عکس بهنوش طباطبایی در اکران زیر سقف دودی

 گلایه‌ی پوران درخشنده از اکران زودهنگام فیلمش

پوران درخشنده با اعتراض نسبت به اکران زودهنگام فیلم‌اش گفت: واقعا دیگر از این سینما دلسرد شده‌ام.

کارگردان فیلم «زیر سقف دودی» که طبق جلسه شورای صنفی نمایش قرار است آخرین اثرش از ۱۷ خردادماه در سینماها نمایش داده شود، در گفت‌وگویی با ایسنا بیان کرد: برایم بسیار باعث تعجب است که فیلم «زیر سقف دودی» که قرار بود عید فطر اکران شود و تاکنون در تمام خبرها این مسئله اعلام شده بود، به ناگهان از هفته آینده به سینماها می‌آید. نمی‌دانم چرا باید چنین جریانی خاص وجود داشته باشد چون به نظر می‌رسد انگار دارد اکران فیلم‌ها را می‌چینند.

او گفت: در شرایطی که تمام سالن‌های سینما در اختیار فیلم‌های کمدی است، تکلیف فیلمسازی مثل من که فیلم اجتماعی می‌سازد، چیست؟! اصلا نمایندگان ما در خانه سینما و کانون کارگردانان چه می‌کنند که این طور راحت فیلم‌های اجتماعی در اکران قرار داده می‌شوند و کنار می‌روند؟!

درخشنده با اشاره به وضعیت نامناسب اکران فیلم‌های «رویای خیس» و «بچه‌های ابدی» ادامه داد: برایم واقعا جای سوال است کسانی مثل من که تهیه‌کننده و کارگردان فیلم هستند و به طور مستقل با بودجه شخصی فیلم می‌سازند باید چه کاری انجام دهند.پس کی به جلو می‌رسیم؟ به چه کسی باید امیدوار باشیم؟

کارگردان «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند» گفت:‌تصمیم ما برای اکران فیلم «زیر سقف دودی» در نوبت عید فطر بود و اکران زودهنگام در ماه رمضان تصمیم شورای صنفی نمایش است، اما چرا آن‌ها فیلم‌هایی را که به خودی خود می‌توانند پرفروش باشند در این زمان اکران نمی‌کنند؟ چرا فیلم‌های مستقل را برای اکران در این فصل که همزمان با امتحانات مدارس و دانشگاه‌ها و ماه رمضان است انتخاب می‌کنند؟ این عدالت نیست و من واقعا از این شرایط سینما دلسرد شدم.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: