ایرانیان فعلا به ترکیه سفر نکنند

ایرانیان فعلا به ترکیه سفر نکنند
ایرانیان فعلا به ترکیه سفر نکنند

 

مجله مراحم : وزارت امور خارجه از هموطنانی که قصد مسافرت به ترکیه دارند خواست تا اطلاع ثانوی از انجام مسافرت های غیر ضروری به آن کشور خودداری کنند.

توصیه وزارت امروز خارجه: به ترکیه سفر نکنید

خبرگزاری ایرنا: وزارت امور خارجه از هموطنانی که قصد مسافرت به ترکیه دارند خواست تا اطلاع ثانوی از انجام مسافرت های غیر ضروری به آن کشور خودداری کنند.
 
وزارت امور خارجه به دنبال تهدیدات امنیتی در ترکیه اعلام کرد: نظر به شرایط خاص در کشور ترکیه طی روزهای اخیر، به کلیه هموطنانی که قصد مسافرت به این کشور را دارند ، توصیه اکید می گردد تا اطلاع ثانوی، از انجام مسافرت های غیر ضروری به این کشور اجتناب کنند.
 
سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا هم دوشنبه شب به دنبال ترور سفیر فدراسیون روسیه در آنکارا با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که فعالیت سرکنسولگری ایران در استانبول، ترابوزان و ارزروم روز سه شنبه تعطیل است.
 
در اطلاعیه سفارت آمده است: ارائه کلیه خدمات کنسولی در سرکنسولگری های جمهوری اسلامی ایران در استانبول، ترابوزان و ارزروم فردا سه شنبه مورخ ۳۰ آذرماه ۱۳۹۵ تعطیل خواهد بود و از هموطنان گرامی درخواست می شود از مراجعه به این اماکن خودداری کنند.
 

آندره گنادی اوویچ کارلوف سفیر فدراسیون روسیه در ترکیه دوشنبه شب از سوی یک مامور نیروی ضربتی پلیس در نمایشگاه هنرهای معاصر در آنکارا ترور شد و جان خود را از دست داد.
نمایندگی های سیاسی برخی کشورها از جمله روسیه و جمهوری اسلامی ایران در ترکیه در چند روز گذشته به دنبال آزادسازی حلب شاهد تظاهرات گروه های افراطی بوده است.

منبع: ایرنا

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: