این خوراکی ها میل جنسی تان را تقویت میکند

sex-power-increaseهمانطور که میدانید روابط جنسی تاثیر بسزایی در زندگی زناشویی دارد. به گفته کارشناسان خانواده بسیاری از طلاقهای جوامع امروزی در پی نارضایتیهای جنسی رخ میدهد. کاهش میل جنسی و مشکلات جنسی در زنان و مردان از جمله موانعی است که در زندگی مشترک امروزه به وفور یافت میشود. اگر تصور میکنید برای درمان مشکلات خود باید به پزشک مراجعه کنید اما از این کار خجالت میکشید بهتر است این مطلب را یکبار به دقت بخوانید. شاید مراجعه به پزشک آخرین راه حل مشکلات جنسی شما باشد. در این مطلب شما با موادی آشنا خواهید شد که استفاده از آنها در وعده های غذایی روزانه به حل مشکل جنسی کمک خواهد کرد.

۱- ماهی آزاد : ماهی قزل آلا یا آزاد سرشار از اسید چرب امگا ۳ و ویتامین D است. به گفته محققان ویتامین D همانند یک داروی ضد افسردگی عمل میکند و سطح سرتونین را در مغز افزایش میدهد که باعث ایجاد آرامش و افزایش میل جنسی میشود.

۲- سیر : این ماده غذایی غنی از آنتی اکسیدانهاست که از سلولها در مقابل آسیب محافظت میکند. سیر با کمک به افزایش جریان خون باعث افزایش میل جنسی میشود. توصیه میشود ۱ ساعت قبل از رابطه جنسی از سیر استفاده کنید. نگران بوی بد آن نباشید. این بو با استفاده از مسواک زدن و یا خوشبو کننده های دهان از بین خواهد رفت.

۳- عصاره کدو تنبل، کره ذرت و پنیر پیتزا : شاید تعجب کنید اما این مواد باعث افزایش جریان خود در آلت تناسلی شده که به این ترتیب میل جنسی را افزایش میدهد.

۴- خیار : رایحه خیار یک رایحه تحریک کننده برای زنان است. همچنین رایحه وانیل نیز در زنان حس تحریک بیشتر را ایجاد میکند. برای درمان کاهش میل جنسی زنان میتوان از این عصاره ها در طبخ غذا و نوشیدنی ها استفاده کرد.

۵- میوه و سبزیجات : موز، مارچوبه، خیار ،هویج ، آووکادو، انار و سبزیجات حاوی ویتامینهایی هستند که برای تولید هورمونهای جنسی در بدن لازم است. با مصرف این میوه ها و سبزیجات لذت جنسی چندین برابر افزایش پیدا کرده و متعاقبا میل جنسی نیز افزایش میابد.

۶- عسل : از دوران قدیم اروپاییان برای ثبات میل جنسی خود از عسل استفاده میکردند. عسل سرشار از ویتامینهای مختلف، مواد معدنی و آنتی اکسیدان است که در روند افزایش میل جنسی تاثیر زیادی دارد.

۷- کاکائو : استفاده از شکلات و کاکائو باعث آزاد شدن آندورفین در مغز میشود. این هورمون ارتباط مستقیم با حس لذت در انسان دارد. هرچه کاکائوی تیره تری مصرف کنید ، نتیجه بهتری به دست خواهد آمد. کاکائو با افزایش جریان خون در رگها و کاهش کلسترول ، میل جنسی را افزایش میدهد./مجله مراحم

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: