این زن تهرانی به چهار مرد پول داد که شوهرش را بکشند +عکس

قتل شوهر | سرنوشت عجیب ۴ جوان آدمکش| آن ها با دستور یک زن تهرانی شوهر او را به قتل رساندند

مجله مراحم؛ زن ۳۰ساله ای به نام فاطمه با همدستی بهزاد ۲۲ ساله، برادر او بهنام و دو دوست دیگرش به نام‌های سهراب و سعید، شوهر ۳۸ ساله‌اش به نام مهرداد را در خانه‌اش خفه و جنازه اش را در حاشیه شهرک آفتاب رها کردند.

ماجرای تکان دهنده قتل شوهر توسط ۴ آدمکش

آدمکش ها که با بررسی ریز مکالمات تلفنی فاطمه و بهزاد رسوا شده بودند به مشارکت در جنایت اعتراف کردند.
آنان در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند و قضات دادگاه با توجه به درخواست دختر ۱۲ساله قربانی و با توجه به مدرک های موجود در پروند بهزاد و سهراب را به جرم مشارکت در قتل بهقصاص محکوم کردند. پرونده بهنام و سعید نیز به خاطر اینکه هنگام جرم زیر ۱۸ سال داشتند به دادگاه اطفال فرستاده شد. قضات دادگاه فاطمه ر ا نیز به ۱۵ سال زندان به جرم معاونت در قتل و ۹۹ضربه شلاق محکوم کردند.
قضات دیوان عالی کشور اما پس از بررسی موشکافانه پرونده حکم صادره را نپذیرفتند و خواستار رسیدگی دوباره به پرونده شدند.

قتل شوهر

به این ترتیب دیروز بهزاد و سهراب در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محسن زالی و با حضور دو مستشار بار دیگر پای میز محاکمه ایستادند.
دراین جلسه بهزاد گفت: به خاطر علاقه ام به فاطمه نقشه قتل را کشیدم و برای اجرای آن از دوستانم و برادر کوچکم بهنام کمک گرفتم. اما من واقعا در قتل دستی نداشتم و شوهر فاطمه را نکشتم.ما همگی طبق نقشه به خانه فاطمه رفتیم و با شوهر او که خواب بود روبه رو شدیم. دوستانم شلواری را دور گردن شوهر فاطمه پیچیدند تا خفه شد اما من فقط نظاره گر ماجرا بودم.باور کنید تحت فشار در اداره آگاهی به قتل اعتراف کردم اما حالا می گویم بی گناهم.
سهراب ۲۵ ساله نیز مشارکت در جنایت را نپذیرفت و گفت: من و دوستانم در قهوه خانه نشسته بودیم که بهزاد سراغمان آمد و از ما خواست تا برای دعوا همراه او برویم. ما با هم به خانه فاطمه رفتیم. بهزاد به اتاق خواب رفت و با مهرداد درگیر شد. ما هم به آنجا رفتیم و شلواری را که بهزاد دور گردن مهرداد پیچیده بود کشیدیم . اما من که ترسیده بودم قبل از مرگ شوهر فاطمه اتاق را ترک کردم.
در پایان جلسه هسات قضایی وارد شور شد و عنوان اتهامی بهزاد را از مشارکت در قتل به مباشرت و عنوان اتهامی سهراب را به معاونت در قتل تغییر داد. قضات دادگاه قرار است به زودی برای دو پسر جوان حکم صادر کنند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: