این مرد در کرمان خانوده همسرش‌ را به گلوله بست +عکس

قاتل بی رحم در شهرستان فهرج

۲ دی ماه سال جاری رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج از قتل Murder 10 نفر از اهالی یک خانواده و همسایگانش در روستای جهان آباد از توابع شهرستان فهرج در شرق استان کرمان خبر داد و گفت:در این رابطه چهار نفر مجروح ودر بیمارستان پاستور بم بستری هستند.

وی در تشریح جزئیات این حادثه Incident هولناک بیان کرد: دستورات قضائی لازم جهت دستگیری قاتل The Murderer صادر شده و رسیدگی به این پرونده باجدیت در دستور کار دستگاه قضائی قرار گرفته است.

مردی که خانواده همسرش را به گلوله بست

داوریان در ادامه افزود: انگیزه وعلت اصلی این جنایتCrime اختلافات خانوادگی بوده است که قاتل با همسر وخانواده همسرش داشته است .
وی تصریح کرد: قاتل (ش . ن )جوانی ۲۶ساله و دارای سابقه کیفری است و از یکسال و نیم قبل با شخصی به نام (ر. د) ازدواج می کند و از ابتدای زندگی مشترک با همسرش دچار اختلافات متعدد زناشویی بوده است.
وی اعلام کرد: قاتل حوالی ساعت ۱۷ الی ۱۸ مورخه دوم دی ماه با مراجعه به درب منزل پدر همسرش که دختر خاله وی نیز بوده است اقدام به تیراندازی به سمت درب منزل و قتل پدر همسرش می کند.
این مقام قضائی ادامه داد:قاتل سپس به داخل منزل می رود و تمامی افراد داخل خانه به غیر از همسرش را به گلوله می بندد که متاسفانه با توجه به اینکه تعدادی از همسایگان نیز برای عیادت یک بیمار در داخل خانه بوده اند آمار کشته ها افزایش یافته است.

قتل هولناک ۱۰ نفر در کرمان

رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج عنوان کرد: در این حادثه تلخ متاسفانه ۱۰ نفر ازجمله پدر،مادر،تعدادی از فرزندان و همسایگان خانواده به قتل می رسند و تعداد ۴ نفر جهت درمان به بیمارستان پاستور بم اعزام شده اند.

اولین تصویر از عامل قتل عام هولناک خانوادگی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: