بازی در گل و لای دو تیم ایرانی + تصاویر بازی در زمین گل آلود

بازی در گل و لای دو تیم ایرانی

بازی در گل و لای دو تیم ایرانی و فوتبال در زمین گل آلود در لیگ برتر و تصاویر مسابقه فوتبال در زمین لجنزار لیگ برتر و عکس های خنده دار ترین زمین فوتبال دنیا با چمن گل آلود را ببینید.

ورزش سه: بازی در زمین گل و لای به ضرر ایران تمام شد و به سود سوری ها. زمین گل و لای به ایرانی ها اجازه بازی روی زمین را نداد و شاگردان کی روش از هر جا توپ را می گرفتند می زدند زیر توپ به این امید که در بازی مستقیم توپ اتفاقی جلوی پای یکی قرار گیرد و گل بزند.

بگذریم. خرده به کنفدارسیون فوتبال آسیا به حدی بود که انگار ما در ایران اجازه بازی در چنین زمین هایی را نمی دهیم. و اصلا چنین زمین هایی نداریم. اینجا سرمبان نیست. انزلی است.

بازی در گل و لای دو تیم ایرانی

بازی امیدهای ملوان و امید های فولاد در چارچوب لیگ برتر امیدهای کشور. مهم برگزاری بازی است نه سلامتی بازیکن. نماینده این بازی ژاپنی نبود و کسی نبود که به او بگوید که باید برای تو سلامت بازیکن مهم باشد نه برگزاری مسابقه.

اما عجب بازی ای بود. ۷ گل داشت که سهم ملوان ۴ گل بود.

گل های تیم امید ملوان را علی نوری (پنالتی)، محمد رضا فقیه پارسا۲ گل و محمد مهدی مرادی به ثمر رساندند. شاگردان محمد قدیر بحری با این برد از ۵ بازی و تفاضل مثبت ۶ و ۱۳ امتیاز در صدر جدول قرار گرفتند و تیم صبا با ۶ بازی و ۱۳ امتیاز دوم و تراکتور سازی تبریز با ۶ بازی و ۱۲ امتیاز در رده سوم قرار دارند.

تصاویر بازی در زمین گل آلود

بازی در گل و لای

بازی در گل و لای دو تیم ایرانی

بازی در گل و لای

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: