بازی فوتبال ایران و روسیه در مهرماه

بازی فوتبال ایران و روسیه در مهرماه و مسابقه فوتبال دوستانه ایران و روسیه در مهرماه و جزئیات بازی ایران و روسیه در مهرماه و قبل از جام جهانی

بازی فوتبال ایران و روسیه در مهرماه

ایران بعد از برزیل به عنوان دومین تیم صعود کننده . در کنار روسیه میزبان به عنوان سومین تیم حاضر در بزرگ ترین تورنمنت فوتبال دنیا در سال آینده میلادی لقب گرفت تا برای اولین بار در تاریخ این رقابت ها بدون هیچ استرس و نگرانی با اقتدار فرصت رویارویی با غول های بزرگ فوتبال جهان را داشته باشد.

بازی فوتبال ایران و روسیه در مهرماه

مسابقه فوتبال دوستانه ایران و روسیه

در شرایطی که انتظار می رفت تیم اول قاره آسیا با صعود مقتدرانه خود به جام جهانی در دستور کار تیم های بزرگ دنیا برای بازی تدارکاتی قرار بگیرد در اولین گام تیم ملی روسیه میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ برای انجام یک بازی پیش قدم شد که مورد موافق کارلوس کی روش قرار گرفت و این مربی بعد از جدال با ازبکستان این نوید را به طرفداران تیم ملی داد که ملی پوشان مهرماه سال جاری میزبان روسیه خواهند بود.

بعد از این اظهار نظر ابهاماتی در خصوص سفر میزبان جام جهانی به ایران رقم خورد به خصوص در پی انتشار علاقمندی هندی ها برای میزبانی از روسیه در تورنمنت چهارجانبه در همان تایم زمانی مد نظر فدراسیون فوتبال ایران که همین امر باعث شد تا برای از بین رفتن ابهامات رئیس اتحادیه فوتبال روسیه پیرامون مصاف با ایران صحبت هایی انجام دهد.

بازی دوستانه ایران و روسیه قبل از جام جهانی

ویتالی موتکو با تاکید بر این که رویارویی با تیم قدرتمند ایران در دستور کار فدراسیون فوتبال روسیه است مدعی شد برنامه ریزی های این دیدار انجام شده و به زودی جزئیات آن در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت. رئیس اتحادیه فوتبال روسیه در مصاحبه با رسانه های روسی همچنین تلویحا از میزبانی تهران در این بازی سخن گفت اما مدعی شد جزئیات مصاف ایران و روسیه د رمهرماه به زودی از جانب دو فدراسیون کشورها منتشر خواهد شد.

بازی فوتبال ایران و روسیه در مهرماه

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: