باز هم انفجار در مشهد +تصاویر

مجله مراحم: آتشپاد دوم حسن جعفری گفت: ساعت ۵:۵۵ صبح امروز حادثه‌ای مبنی بر انفجار یک منزل مسکونی و تخریب چندین منازل اطراف آن به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که بیش از ۲۰ آتش‌نشان و نجاتگر به همراه ۷ خودروی عملیات و تجهیزات از ۴ ایستگاه به محل حادثه واقع در بلوار بهمن اعزام شد.
 

انفجار مرگبار منزل مسکونی در بلوار بهمن مشهد+تصاویر

جعفری ضمن اشاره به تخریب ۱۰۰درصدی کانون انفجار و بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصدی سه منزل اطراف محل حادثه افزود: ماموران آتش‌نشانی با به‌کارگیری تجهیزات لازم ضمن رعایت نکات ایمنی نسبت به رها سازی ساکنین منازل تخریب شده اقدام کردند.
 
وی ادامه داد: در اثر شدت وقوع این انفجار متاسفانه یک زوج جوان به همراه فرزندشان که از ساکنین یکی از منازل تخریب شده بودند، در زیر آوار جان باختند.
 

انفجار مرگبار منزل مسکونی در بلوار بهمن مشهد+تصاویر

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد درباره دیگر مصدومان این حادثه ضمن بیان اینکه مالک کانون انفجار که مردی میانسال بود، دچار مصدومیت و سوختگی شده است، تصریح کرد: ۱۰ تن از ساکنین منازل مجاور نیز در این حادثه مصدوم شدند که ۵ تن آنها توسط تکنسین‌های اورژانس به بیمارستان اعزام و دیگر مصدومین در محل مداوا شدند.
 
وی گفت: شیشه‌های منازل اطراف این ملک به طور تقریبی تا شعاع صد متر و دو خودروی پراید که در کوچه پارک بودند نیز در اثر انفجار تخریب و دچار خسارت شدند.

انفجار مرگبار منزل مسکونی در بلوار بهمن مشهد+تصاویر

 
جعفری ضمن تاکید بر اینکه علت دقیق وقوع این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است، گفت: براساس بررسی‌های اولیه کارشناسان احتمال می رود نشت گاز شهری سبب انفجار شده باشد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: