بانک سپه و پلیس فتا (پلیس اینترنت) استخدام می کند

بانک سپه استخدام میکند

بانک سپه قصد دارد برای افزایش کادر نیروی انسانی مورد نیاز خود دعوت به همکاری کند.

در پی ارایه مجوز استخدامی از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه نیروی انسانی ریاست جمهوری امکان جذب نیروهای جدید در بانک سپه فراهم شد.

آزمون استخدامی بانک سپه ۱۷ مرداد ماه سال جاری در تهران و مراکز استانها برگزار می شود.

علاقمندان به شرکت در این آزمون می توانند از تاریخ ۱۰ تا ۱۶ تیر ماه با مراجعه به سایت بانک سپه به آدرس www.banksepah.ir و نیز سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org نسبت به جزییات برگزاری این آزمون و ثبت نام آن اقدام کنند.

 

—————————————————————————————–

پلیس فتا استخدام میکند

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود برای خدمت در معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا (فاوا) و پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتا) از بین جوانان مومن، متعهد و کار آمد (مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع ( درجه داری) و پایور (افسری) از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل (مصاحبه ، معافیت پزشکی و … ) با شرایط مندرج استخدام می‌کند.

نداشتن کارت معافیت پزشکی، نداشتن مهر غیبت در برگه خدمت نظام وظیفه، دارا بودن گواهی‌نامه پایه ۲ و مدرک آشنایی با رایانه، عدم اشتغال به تحصیل از شروط ثبت نام است.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام عبارتند از:

– تکمیل فرم ثبت نام با الصاق یک قطعه عکس ۴*۳ (فرم مقابل)

– کپی از تمام صفحات شناسنامه

– کپی آخرین مدرک تحصیلی

– کپی گواهی‌نامه رانندگی و مدرک آشنایی با رایانه

– کپی مدرکی که مشخص کننده وضعیت خدمت نظام وظیفه باشد

– اصل و برگه گواهی سابقه بسیج، ایثارگری یا اشتغال در نیروهای مسل برای واجدین شرایط استفاده از سهمیه ایثارگری

استان‌های دارای ظرفیت در مقطع درجه داری عبارتند از: آذربایجان غربی، اصفهان، خراسان رضوی، فارس، خراسان شمالی، کردستان، کرمان، هرمزگان و تهران.

داشتن مدرک تحصیلی دیپلم با حداقل معدل ۱۴، حداقل سن ۱۸ و حداکثر ۲۳ سال و حداقل قد ۱۷۰ سانتیمتر از شرایط جذب نیروی درجه‌دار است.

استان‌های دارای ظرفیت در مقطع افسری نیز عبارتند از: آذربایجان غربی، ایلام، اصفهان، چ و ب، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خوزستان، سمنان، س و ب، کردستان، مرکزی، هرمزگان، یزد و تهران

داشتن مدرک تحصیلی لیسانس با حداقل معدل ۱۳، حداکثر ۲۷ سال و حداقل قد ۱۷۰ سانتیمتر از شرایط جذب نیروی افسر است.

داشتن مدرک تحصیلی فوق لیسانس و دکترا، حداکثر ۲۰ و ۳۰ سال و حداقل قد ۱۷۰ و ۱۶۵ سانتیمتر از شرایط جذب افسری یا کارمندی است.

متقاضیان واجد شرایط، مدارک فوق را به ترتیب اعلام شده در بالا به یکدیگر الصاق و بدون تاشدگی در داخل پاکت A4 قرار داده و تا تاریخ ۱۳۹۳/۰۴/۳۱ به آدرس : تهران – صندوق پستی ۳۳۶ – ۱۳۸۸۵ ارسال کنند.

به دلیل ظرفیت‌های محدود الویت با داوطلبانی است که مدارک خود را زودتر ارسال کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند روزهای غیر تعطیل از ساعت ۹ الی ۱۱ تا تاریخ ۱۳۹۳/۰۴/۳۱ با شماره تلفن ۰۲۱۴۸۸۵۴۴۴۰ تماس بگیرید.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: