آموزش ساخت ۵ ماسک میوه ای برای لکه های صورت

آموزش ساخت ۵ ماسک میوه ای برای لکه های صورت را در این بخش مطالب پزشکی مجله مراحم ببینید.

آموزش ساخت ۵ ماسک میوه ای

همه افراد در صورت خود لکه های مختلفی دارند که باعث میشود جلوی جذابیت و زیبایی را بگیرد خصوصا خانم های به این مسئله توجه ویژه ای دارند و سعی میکنند با کرم های مختلف لکه های پوست صورت را بپوشانند.

آموزش ساخت 5 ماسک میوه ای برای لکه های صورت

برخی ها هم به سرغ کرم های گرانقیمت خارجی میروند و به هر ترتیب میخواهند از شر این لکه ها خلاص شوند و پوستی شفاف داشته باشند که البته حق مسلم هر خانمی است.

آموزش ساخت ۵ ماسک میوه ای

میخواهیم به شما در این مطلب چند ماسک میوه ای را اموزش دهیم که با استفاده از انها بتوانیم کاملا رایگان و بدون هیچگونه هزینه ای لکه های صورت خود را از بین ببرید.

ففط باید توجه داشته باشید که این ماسک ها کاملا طبیعی هستند و هیچگونه آسیبی به پوست شما نمیرسانند و از همه مهمتر اینکه استفاده از این ماسک ها را باید در دراز مدت استفاده کنید.

سعی کنید که تا دو ماه از این ماسک استفاده کرده و در هفته سه روز بزنید تا نتیجه آن را ببینید

اگر میخواهید پوستی لطیف و شفاف داشته باشید از ماسک هایی که معرفی میکنیم استفاده کنید.

ماسک میوه ای برای لکه های صورت

ماسک سیب

نصف سیب را رنده کرده و با یک قاشق چای‌خوری ماست، یک قاشق چای‌خوری آرد جوی دو سر و ۲ قاشق آبلیموی تازه مخلوط کنید و نیم ساعت روی پوستتان بمالید. این ماسک مانند پیلینگ عمل کرده و به پاک‌سازی پوست کمک می‌کند. برای نتیجه مطلوب این ماسک را هفته‌ای یک بار روی پوستتان بمالید.

ماسک موز

۲ عدد موز را رنده کرده با ۲ قاشق عسل و ۲ قاشق ماست به مدت نیم ساعت روی پوستتان ماساژ دهید. این ماسک شفاف‌کننده بوده و در دراز مدت لکه‌های پوستی را برطرف می‌کند.

ماسک هلو

یک هلو را رنده کرده و با ۵۰ گرم ماست مثل یک کرم روی پوستتان (صورت ) بمالید. ۱۵ دقیقه صبر کنید و سپس آن را بشویید. مالیدن این ماسک به صورت روزانه به پوست صورت موجب می‌شود تا پوست شما خشک نشود. این ماسک تقویت‌کننده است و به ماهیچه‌ها استحکام می‌بخشد.

آموزش ساخت 5 ماسک میوه ای برای لکه های صورت

ماسک خیار

یک عدد خیار را رنده کنید و با نعناع تازه کوبیده شده و یک قاشق چای‌خوری آبلیموی تازه و یک عدد سفیده تخم مرغ مخلوط کنید و به مدت ۲۰ دقیقه روی پوست صورتتان بمالید. این ماسک به دلیل دارا بودن خیار و نعناع نقش مهمی در کاهش التهابات پوستی دارد. نعناع می‌تواند از اثرات نامطلوب گرمای روی پوست بکاهد.

ماسک آناناس

آب آناناس را گرفته و روی صورتتان بمالید و ۱۰ دقیقه ماساژ دهید. پس از ۵ دقیقه صورتتان را بشویید. آب آناناس تقویت‌ کننده ماهیچه‌های صورت است. خاصیت آرام‌ سازی داشته و از خستگی پوست جلوگیری می‌کند. برای صاف و براق شدن پوست ۶۰ گرم آناناس را آب گرفته و با ۶۰ گرم پودر مغز بادام شیرین مخلوط کنید و به مدت ۱۵ دقیقه روی صورتتان بمالید.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: