برادر غیرتی خواستگار خواهرش را به قتل رساند +تصاویر

برادرغیرتی دختری خواستگار سمج را به قتل رساند+تصاویر بازسازی صحنه قتل

رکنا: برادرهای دختر جوان وقتی در برابر مزاحمت های خواستگار خواهرشان قرار گرفتند در یک درگیری خونین دست به جنایت زدند.

برادر غیرتی خواستگار خواهرش را به قتل رساند +تصاویر

قتل خواستگار, به قتل رساندن خواستگار, قتل
قتل خواستگار, به قتل رساندن خواستگار, قتل

به گزارش رکنا، عصر ۴ تیرماه سال ۸۸ ماموران پلیس Police شرق تهران در جریان درگیری چند جوان در خیابان شهید مدنی قرار گرفتند و با حضور در صحنه درگیری با جسد پسر جوانی که غرق خون روی زمین افتاده بود روبرو شدند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه ۲۷ در محل جنایت Crime حاضر شده و پی بردند که مقتول خواستگار دختر جوانی بوده که از سوی خانواده وی هدف ضربات قمه و چاقو قرار گرفته است.

تجسس های پلیسی برای دستگیری عامل جنایت کلید زده شده بود که روز ۵ تیرماه ۴ مرد چاقو کش پای در اداره آگاهی تهران گذاشته و خود را تسلیم ماموران کردند.
خانواده دختر جوان در تحقیقات پلیسی ادعا کردند که مقتول از زمانیکه با جواب منفی دختر جوان روبرو شده ایجاد مزاحمت کرده است و همین باعث درگیری بین خانواده دختر جوان با خواستگارش شده است.
پس از اعترافات این ۴ مرد جوان پرونده برای صدور حکم به شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد و عامل جنایت که برادر دختر جوان بود برای دفاع پشت تریبون قرار گرفت و گفت: مدتی بود که متوجه مزاحمت های خواستگار خواهرمان شده بودیم به همین خاطر با یکی از برادرانم و دامادمان و برادرش برای حل اختلافات به در خانه پسر جوان رفتیم.
حمزه افزود: ابتدا من و دامادمان برای صحبت به نزدیکی خواستگار جوان رفتیم و هنوز لحظاتی نگذشته بود که مقتول برای ما قمه کشید و شروع به داد و فریاد کرد که با دیدن این صحنه برادرم و برادر دامادمان برای کمک دست به کار شدند و من نیز چاقویم را از زیر لباسم بیرون کشیدم.
پسر جوان ادامه داد: ما قصد کشتن Killing نداشتیم و پس از فرار Escape قمه ای را که با آن پسر جوان را هدف قرار داده بودم به داخل حیاط خانه همسایه انداختم و از محل دور شدیم تا اینکه فردای آن روز متوجه مرگ خواستگار خواهرمان شدیم و همگی با هم تصمیم به تسلیم شدن گرفتیم چون نمی خواستیم دست به قتل Murder بزنیم.
در ادامه قاضی Judge پرونده پس از شنیدن اظهارات ۴ متهم پرونده حکم قصاص را برای حمزه صادر کرد و این حکم در شعبه ۱۷ دیوانعالی کشور مورد تایید قرار دادند.
پرونده برای اجرا به دادسرای اجرای احکام ارسال شد و در حالی که حمزه در یک قدمی چوبه دار قرار داشت خانواده مقتول با مراجعه به دادسرای امور جنایی حاضر به بخشش قاتل The Murderer پسرشان با شرط دریافت ۶۰۰ میلیون تومان شدند.
بنا به این گزارش، خانواده حمزه با پرداخت شرط میلیونی توانستند رضایت خانواده مقتول را بگیرند و پرونده برای صدور حکم از جنبه عمومی جرم Crime به دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: