بفرمایید خبر تکذیب شده !!

کاریکاتور تکذیب شد, کاریکاتور تکذیبیه

 

وحید میرزایی در روزنامه قانون نوشت:

این مطلب را در حالی آغاز می‌کنیم که پرونده حادثه تلخ پلاسکو همچنان باز است. در واقع دوستان خیلی سعی می‌کنند بسته شود اما خب هِی نمی‌شود. چرا که خبرها بسیار ضد و نقیض است و هر خبر در همان نطفه تکذیب می‌شود. یعنی طوری شده است که تعداد تکذیب‌های خبر از خود خبرها بیشتر شده. مثلا در طول یک ساعت، ۶ خبر در مورد این حادثه روی خروجی خبرگزاری‌ها قرار می‌گیرد اما در همان یک ساعت، آقای ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی ۸ تا ۱۰ بار تکذیب می‌کند. خود تکذیب‌ها گیج و سردرگم شده‌اند دقیقا مال کدام خبرند.

مدیریت به روش صدا و سیما :

ایرانیان سلام. به خبری که هم‌اکنون به دست ما رسید، توجه فرمایید. طی سانحه برخورد دو قطار مسافربری، ۲۰۰ نفر از هموطنان مصدوم شدند.

شبکه خبر: یک گوزن کوهی ایرانی در پدیده‌ای نادر، توسط یک کروکودیل باردار شده و یک دختر و یک پسر به دنیا آورد. این اتفاق که عجیب‌ترین پدیده دنیاست، هیچ وقت در کشورهای غربی رخ نمی‌دهد و این دستاورد بزرگی است چراکه آن‌ها اصلا گوزن کوهی ایرانی ندارند و نهایتا کروکودیل دارند که او نیز به تنهایی کاری از دستش برنمی‌آید.

به ادامه اخبار توجه فرمایید. سقوط یک هواپیما در ایالت بوستون آمریکا جان ۱۲۰۰ مسافر مظلوم و بی‌دفاع را گرفت. کارشناسان داشتن روحیه جهان‌خواری و زیاده‌خواهی خلبان و عدم کنترل آن به دلیل فساد گسترده در غرب را عامل این فاجعه انسانی دانستند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: