بلعیده شدن یک مرد توسط مار پیتون +فیلم

بلعیده شدن یک مرد توسط مار پیتون

بلعیده شدن یک مرد توسط مار پیتون

بلعیده شدن یک مرد توسط مار پیتون

مرد جوانی به نام اکبر سالوبیرو مدتی در یکی از روستاهای اندونزی گم شده بود خانواده وی به نزد کدخدا آمدند و جویای اکبر شدند و به دستور کدخدا شروع به جست وجوی اکبر کردند.

چند روزی از جست و جوی اهلی روستا گذشت اما اثری از آن مرد نبود تا اینکه بعد از مدتی با یک مار پینتون غولپیکر ۳ متری مواجه شدند که کفش های اکبر در نزدیکی این مار افتاده بود.

مردم که به این مار شک کرده بودند تصمیم گرفتند که این مار را بکشند و شکم این مار را پاره کنند که ببیند اکبر توسط مار خورده شده یا نه!

اهالی روستا مار را کشتند و شکم مار را پاره کردن که با اتفاق وحشتناکی روبه رو شدند.

اکبر سالوبیرو توسط این مار غولپیکر بلعیده شده بود و تمام استخوان های او خورد و له شده بود.

به گفته یکی از شاهدان این روستا وقتی جنازه اکبر را از شکم مار پیتون خارج کردند هیچگونه استخوانی در بدن اکبر نبود و همه استخوان های او نرم و خورد شده بودند.

اکبر سالوبیرو برای برداشت خرما از روستا به جزیره سولاوسیِ اندونزی رفته بود در برگشت به دام مار پیتون می افتد و این مار با توجه به نیرو و قدرت خارق العاده ای که دارد به دور اکبر می پیچید و او را خفه میکند.

مار پیتون برای راحت بلعیدن طعمه به دور آن می پیچید و با فشار و نیروی بسیار زیادی استخوان های طعمه را خورد میکند که بتواند به راحتی آن را ببلعد.

در ویدئو زیر لحظه پاره کردن شکم مار پیتون و خارج کردن اکبر سالوبیرو را مشاهده میکنید.

لحظه پاره کردن شکم مار پیتون که انسان را بعیده

دانلود این ویدئو

 

مار پیتون

مار پیتون خانواده‌ای از مارهای بدون زهر است که در آفریقا، آسیا و استرالیا یافت می‌شود.

این خانواده در گروه بزرگترین خانواده مارها محسوب می‌شود اندازه متوسط پیتون‌ها به ۱۶ فوت می‌رسد که تقریباً دو برابر بزرگترین مار سمی جهان(شاه کبرا)است تاکنون از آن ۲۶ گونه و هشت سرده یافت شده‌است.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: