بهاره رهنما از همسرش طلاق گرفت!؟ +تصاویر

طلاق بهاره رهنما از همسرش پیمان قاسم خانی

باز هم طلاق یکی دیگر از بازیگران ایرانی!

طلاق بهاره رهنما از همسرش جدی است و این دو بازیگر جدا از هم زندگی میکنند.

 

عکس بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی همراه با دخترشان پریا

طلاق بهاره رهنما,بهاره رهنما و همسرش,بهاره رهنما و دخترش

ماجرای طلاق بهاره رهنما و همسرش

در ماه های گذشته شایعات مختلفی درباره پایان زندگی مشترک این دو هنرمند شنیده می شد با این حال نه رهنما و نه قاسم خانی که یک فرزند به نام پریا هم دارند در این باره اظهار نظر شفاف نکردند.

بهاره رهنما در گفتگویی با مجله ‘دیده بان’ وقتی  سوالی پیرامون این شایعات شنیده نیز بی آن که جواب مستقیمی در رد یا تایید شایعه بدهد صرفا به این بسنده کرده که مردم لزومی ندارد در مورد جزییات زندگی آدمها بدانند.

رهنما در پاسخ به سوالی مربوط به اینکه درباره وی و قاسم خانی حرفهای زیادی زده میشود گفت: {مردم} لزومی ندارد در مورد جزییات زندگی آدمها بدانند. چه لزومی دارد وی ادامه داد : علاقمندان ما همین که می بینند ما سالم هستیم، خوب هستیم و داریم کار می کنیم باید خوشحال باشند.

 

طلاق بهاره رهنما,بهاره رهنما و همسرش,بهاره رهنما و دخترش

 

آیا روابط دوستانه تان با پیمان برقرار است ؟

بهاره رهنما این گونه از پاسخگویی شفاف طفره می رود

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ‘آیا روابط دوستانه تان با پیمان قاسم خانی همچنان برقرار است’ بیان داشت : بله، هیچ مشکل خاصی وجود ندارد. بعضی ها زیاد حرف می زنند. شما کاری نداشته باشید 

ماجرای دعوت به سریال خوب، بد جلف

این سوال البته که می تواند به مخاطبان اطلاعات کامل را درباره شایعه موردنظر بدهد بخصوص وقتی در کنار بخشی از گفته های رهنما درباره چگونگی حضورش در ‘خوب بد جلف’ به کارگردانی پیمان قرار می گیرد.
 

پیمان گفت تو بازیگر خوبی هستی …

رهنما که در اولین تجربه کارگردانی پیمان ایفای نقش کرده است درباره چگونگی همکاری گفت :

با وجودی که من توی قصه ‘خوب بد جلف’ نبودم و قصه هم قصه سریال ‘پژمان’ نبود، پیمان به من زنگ زد و گفت تو بازیگر خوبی هستی و فکر می کنم جایت جلوی دوربینم خالی است و مثل همه دوستان دیگر دعوت شدم به این کار.

 

موضوع طلاق جدی است

ظاهرا تصمیم به زندگی جدا از هم این دو هنرمند ماهاست گرفته شده و دیگر در هیچ مراسمی این دو را با یکدیگر نمیبینم، این دو زوج هم مثل اغلب هنرمندان ایرانی در زندگی مشترک خود موفق نبودند.

طلاق بهاره رهنما,بهاره رهنما و همسرش,بهاره رهنما و دخترش بهاره رهنما,عکس بهاره رهنما,علت طلاق بهاره رهنما

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: