بهترین زمان برای رابطه جنسی چه موقع است؟

بهترین زمان برای رابطه جنسی چه موقع است؟ و زمان های مناسب برای سکس با همسر را در ادمه بخوانید.

رابطه جنسی یا سکس جزو مهمترین نیازهای انسان هاست که در صورت انجام صحیح آن میتواند سلامت روح و روان را تضمین نماید.

بهترین زمان برای رابطه جنسی چه موقع است؟

بیشتر زوجهای جوان قبل از ازدواج نزد مشاوران زناشویی میرود و اگاهی لازم را در این زمینه های زناشویی کسب میکنند اما برخی از زوج ها که تعدادشان کم نیست از حضور در نزد مشاران بنا به دلایی مختلف خودداری میکنند و اطلاعات لازم را برای برقراری رابطه جنسی با همسر کسب نمیکنند.

بهترین روش برای آگاهی از مسائل جنسی و رابطه زناشویی سایت های معتبر میباشد که مجله مراحم سعی کرده که این اطلاعات را از سایت های معتبر جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار دهد که بدون شک بخش مهمی از اطلاعات مورد نیاز در رابطه زناشویی را فراخواهید گرفت.

رابطه جنسی یکی از نیازهای غریزی هر موجودی است که خداوند به انسان نیز بخشیده و باید آن را به طرز درست و صحیحی تامین کرد.

رابطه جنسی باعث تقویت روح و روان انسان میشود و مهمترین عامل برای جلوگیری از پیر شدن و افسردگی است

اول صبح بهترین زمان برای رابطه جنسی

بسیاری از ما به گونه ای شرطی شده ایم که رابطه جنسی را امری پیش از خواب تلقی می نماییم، که البته میتواند بدین گونه نیز باشد. اما لزومی ندارد که صرفاً بدین نحو صورت پذیرد. در واقع دلایل بسیاری دال بر این موضوع وجود دارند که، صبح را برای انجام رابطه جنسی در نظر گیریم. سرحال بودن در صبح حقیقتاً انجام رابطه جنسی را بهتر می سازد.

دکتر جس، رزیدن رفتارشناسی جنسی استروگلاید در مورد داشتن رابطه جنسی در صبح بیان می کند که، نه تنها میتوانید از میزان هورمون تستوسترون و نعوظ بهره گیرید

بلکه حتی اندورفین ها (یا مسکن‌های طبیعی بدن موادی هستند که از غدد مخاطی و هیپوتالاموس ترشح می‌شوند

و اثر اصلی آنها تسکین درد است. اندورفینها که مرفین طبیعی بدن (endogenous morphine) خوانده می‌شوند

در حقیقت بسیار شبیه به مخدرها – مانند مرفین و دیگر مشتقات تریاک – عمل می‌کنند و تولید آن‌ها در زمان فعالیت بدنی، هیجان، احساس درد، خوردن غذاهای فلفلی، احساس عشق و اوج لذت جنسی است.)

به شما این اطمینان را خواهند داد که، روز خود را با حال خوبی شروع کنید.بهترین زمان برای رابطه جنسی

دلایل علمی برای رابطه جنسی در صبح

پر انرژی و پر نشاط

لورل هاوس، متخصص همسریابی اظهار میدارد که داشتن رابطه جنسی در ابتدای روز راهی عالی برای داشتن یک روز موفقیت آمیز با همسرتان خواهد بود. در صورتی که صبح خسته اید و «حال خوشی» ندارید، اما همسر شما به طور طبیعی از خواب بر می خیزد، به وی اجازه دهید تا شما را از پشت در آغوش گیرد و ….

صبح ها بهترین زمان برای رابطه جنسیبهترین زمان برای رابطه جنسی

 

صبح شما زیباتر هستید

درباره داشتن رابطه زناشویی در صبح دکتر جس عنوان میدارد که، شما نه تنها در آغاز روز خود به اوج لذت جنسی (ارگاسم) میرسید، بلکه در نتیجه آزادسازی هورمون آندروسترون ( آندروسترون ( DHEA ) هورمونی است که، به صورت طبیعی از غدد فوق کلیوی ترشح می شود) و گرمی و حرارت رابطه ی جنسی طبیعی که موجب بهبود گردش خون میگردد، از پوست و موی درخشانی برخوردار خواهید بود.بهترین زمان برای رابطه جنسی

اوج شهوت انسان اول صبح است

مردها نیز دارای چرخه های هورمونی هستند و این چرخه ها در طول روز تغییر می کنند. در مردان میزان هورمون تستوسترون در صبح در بالاترین حد خود قرار دارد  (بین ساعت ۴ تا ۶ صبح). همراه با استراحت و آرامش خوب، این افزایش هورمون تستوسترون میتواند منجر به یک ندای بیدارباش به شدت شهوانی گردد.

تقویت سیستم ایمنی بدن

امکان دارد تا در رفت و آمد صبحگاهی خود به طور تصادفی با افرادی برخورد نمایید که، در مترو در حال عطسه یا سرفه کردن باشند، اما بیماری آنها به شما انتقال نخواهد یافت. دکتر جس اظهار میدارد که، برقراری رابطه جنسی به علت افزایش سطح ایمونوگلوبولین A موجب تقویت سیستم ایمنی بدن شما می گردد.بهترین زمان برای رابطه جنسی

– رابطه جنسی صبحگاهی شما را در لحظه نگه می دارد

از آنجایی که ذهن شما در چند ساعت گذشته بسته بوده است، تحت تأثیر افکار رسانه ای اجتماعی، سیاستهای اداری و فهرست کارهایی که باید انجام دهید قرار نمیگیرید. شما در جسم خود و در لحظه قرار خواهید داشت و این امر به شما امکان میدهد تا، خود را به سمت میل جنسی خود رها سازید.

بهترین زمان برای رابطه جنسی

رابطه جنسی در صبح فرصتی برای ادامه رویای خود
امکان دارد که خواب برقراری یک رابطه جنسی را دیده باشید.

با وجود اینکه خواب هایی از این دست همواره در مورد رابطه جنسی نیستند و موجب تحریک بدن در طول خواب نمیشوند، اما بلند شدن از یک خواب شهوت انگیز قطعا میتواند بر روی حالت و خلق و خوی شما تأثیر بگذارد.

 

رابطه جنسی صحیح میتواند باعث طول عمر و سلامت قلب شودبهترین زمان برای رابطه جنسی

رابطه جنسی بدن را ریکاوری میکند

بدن شما آماده یک رابطه جنسی است، زیرا در طول خواب چندین بار از طریق چرخه انگیختگی ( بیان یک وضعیت فیزیولوژیکی و روانی از بیدار شدن، هشیاری و یا به محرکی واکنش نشان دادن است.

بهترین زمان برای رابطه جنسی

این اتفاق مجموعه‌ای است شامل دخالت دستگاه فعال کننده مشبک درساقه مغز، سامانه عصبی خودگردان و غدد درون ریز، که منجر به افزایش ضربان قلب و فشار خون و وضعیت هوشیاری حسی، تحرک و آمادگی برای پاسخ می‌شود)، خود را راه اندازی میکند، در نتیجه در صورتی که در طول یکی از این چرخه ها بیدار شوید، بدن شما از قبل بخشی از عمل پیشنوازش را برای شما انجام داده است.

بهترین زمان برای رابطه جنسی

منبع سیمرغ

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: