به بابات زنگ بزن بگو دوستت دارد

به بابات زنگ بزن بگو دوستت دارد درخواستی که خبرنگاران از مردم میکند و پاسخ جالبی را می شنوند.

امروز چهاردهم رجب ولادت حضرت علی (ع) امام اول شیعیان است که در ایران روز پدر نامیده میشود. مردم ایران در این روز بزرگ از پدرها و پدربزرگ ها تقدیر و تجلیل به عمل می اورند و زنان نیز از همسران خود قدردانی میکنند.

روزی بیشتر از روز های دیگر واژه پدر بر سر زبان ها می افتد و از پدران ایران قدردانی میشود و چقدر سنت خوبی است که در ایران هر ساله برگزار میشود و تلنگری برای کوچک ترها و جوانان است که قدر پدر و مادرشان را تا وقتی که زنده هستند بدانند.

جا دارد در این روز یادی کنیم از شهدای اتشنشان حادثه ساختمان پلاسکو که امروز اولین روز پدری است که سایه ای بر روی خانواده خود ندارند و چقدر غم انگیز است برای فرزندانشان که روز پدر را باید به مزار آنها بروند.

و همچنین یادی کنیم از مادرانی که همسران خود را از دست داده اند و برای فرزندانشان هم مادری کردند و هم پدری…

پدر و مادرها تنها کسانی هستند که دوستت دارم هایشان واقعیست حتی اگر نگویند امیدواریم که همه ما احترام به پدر و مادر را اولویت اول زندگیمان قرار دهیم کسانی و در بدو تولدِ ما ، با گریه ما گریه کردند و با شادی ما خوشحال بودند.

در این بخش از مجله مراحم خبرنگاری که به میان مردم رفته و از انها میخواهد به پدر خود تماس بگیرند و از زحمت آنها قدر دانی کنند. شاید این مصاحبه کمی طنز به نظر برسد ولی آن طرف خط دلی آرام میگرید و مطمئن باشید با یک کلمه دوستت دارم و تشکر از پدر از کسی چیزی کم نخواهد شد ولی یقین داشته باشید که روی والدین بیشترین تاثیر ممکن را دارد و روحیه ای مضاعف برای ادامه زندگی کسب میکنند لطفا از واژه های عاشقانه برای پدر و مادر خود استفاده کنید و تاثیر آن بر زندگی خود را ببینید.

به بابات زنگ بزن بگو دوستت دارد

دانلود این ویدئو

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: