به درک واصل شدن تروریست‌های انتحاری + تصاویر

به درک واصل شدن تروریست‌های انتحاری قبل از عملیات + تصاویر

با پیدایش داعش تا به امروز مردم عادی و کودکان زیادی کشته و زخمی و آواره شدندو این گروه ترویستی با به وجود آمدنش آرامش را ازکل دنیا گرفتند و جنگ و ویرانی و ناامنی را به دنیا هدیه کردند.

مجله مراحم : این گروه تروریستی با شستشوی مغزی جوانان در اقصا نقاط دنیا آنها را به این گروه دعوت و از آنها به عنوان عاملان انتحاری استفاده میکنند.

این جانی‌های نسل کش چنان با اعتقاد و مغز این جوانان بازی میکنند که آنها با بستن بمب و وسیله انتحاری خودشان را منفجر میکنند.

عملیات انتحاری در کل دنیا انجام میشود و جدای از سیاست بازی سیاسی کاران افراد بی گناه زیادی کشته میشوند که هیچ تقصیری ندارند و فقط گرفتار دنیا طلبی و جاه طلبی افراد سیاسی و جنایت کار قرار گرفتند.

کشورهایی که خودشان حامی داعش هستند بیشتر ین عملیات را در کشور خودشان داشته و از دست پرورده خود ضرب شست خوردند.

طی گزارشی از فعالان خبری در عراق با انتشار عکس‌های اجساد متلاشی شده چهار نفر از ترویست‌های داعشی که قصد انجام عملیات انتحاری را داشتند مورد هدف نیروهای رزمنده عراق قرار گرفته و به درک واصل شدند. 

این چهار تروریست انتحاری داعش قصد داشتند با حمله به یکی از روستاهای عراق به نام الحجاج در غرب تکریت خودشان را بین نیروهای امنیتی و مردم عادی این منطقه منفجر کنند.

این ترویست‌های انتحاری با مقادیر زیادی مواد منفجره در بدنشان به هلاکت رسیدند و این مواد به دست ماموران امنیتی ورنیروهای رزمنده  عراق افتاد. در زیر عکس اجساد متلاشی شده و مواد انفجاری آنها را مشاهده میکنید. 

به درک واصل شدن تروریست‌های انتحاری قبل از عملیات + تصاویر

به درک واصل شدن تروریست‌های انتحاری قبل از عملیات به درک واصل شدن تروریست‌های انتحاری قبل از عملیات به درک واصل شدن تروریست‌های انتحاری قبل از عملیات

هلاکت تروریست‌های انتحاری قبل از عملیات

کشته شدن چند عامل انتحاری قبل از انجام عملیات

مواد انفجاری کشف شده از ترویست های انتحاری داعش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: