به کما رفتن استاد شجریان تکذیب شد

 
همایون شجریان شایعات منتشر شده درباره سلامتی پدرش را تکذیب کرد و خبر از نتایج خوب آزمایش‌های او داد.

به دنبال انتشار شایعاتی درباره به کما رفتن محمدرضا شجریان، فرزند او اعلام کرد که این اخبار صحت ندارد و استاد آواز ایران با روحیه‌ای بالا در حال پیگیری روند درمان خود است. همایون شجریان گفت که از این پس هر خبر قابل‌توجهی درباره پدرش را در حساب کاربری خود در اینستاگرام منتشر خواهد کرد.

همایون شجریان در این باره نوشت: «دوستان عزيز با سلام و احترام اميدوارم همواره خوب و سلامت و برقرار باشيد. نتايج تمام آزمايشات خوب هستند و در هيچ كدام نشانه اى از پيشرفت سرطان ديده نشده است. همانطور كه از قبل مى دانيد تنها ضعف جسمانى است كه آن هم به اميد دوست، با تغذيه و دارو و فيزيوتراپى تا قبل از آن‌كه زمان براى شروع مرحله دوم درمان از دست برود برطرف خواهد شد. علت طولانى تر بودن اين ضعف بر كسى معلوم نيست اما رسيدگى در نهايت خودش در حال انجام است. مرحله دوم درمان براى بازگشت نكردن و پيشرفت نكردن مريضى الزامى به نظر مى رسد، تا معشوق چه خواهد.

شايعات ناراحت كننده اى به گوش مى رسند كه پايه و اساس درستي ندارند، ايشان هوشيارى شان سر جاست و نسبت به يك ماه گذشته با روحيه بالاترى دستورات پزشك را اجرا مى كنند. بد نيست بدانيد با اشتياق زياد همراه من و برادرم رايان جام ملت‌هاى اروپا را تا پايان دنبال كردند و از قهرمان شدن تيم پرتغال شايد به خاطر بازيكن محبوبشان رونالدو راضى به نظر مى رسند. زندگى اينجا تمام نشده و نبضمان بيدار و هشيار است. از تلويزيون و اخبار به دور هستند و ما هم از رساندن خبرهاى تاسف برانگيز كه ناراحتشان مى كند خوددارى مي‌كنيم و پيغام‌هاى محبت آميز شما نازنينان را بدون كم و كاست به اطلاع شان مى رسانيم و لبخند واقعى را دريافت مى كنيم. هر بار كه شعرى از حافظ برايشان مي‌خوانم زبان به تحسين اين مرد آسمانى مى گشايند و باورم نمى شود در غزلى كه برايشان تفال زدم او نيز اين‌چنين كرد و فرمود:

ای دوست دست حافظ تعویذ چشم زخم است

یا رب ببینم آن را در گردنت حمایل

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: