بيرون آوردن بتون از مقعد یک همجنس باز مرد + عكس

خارج شدن بتون از مقعد یک همجنس باز

مقعد یک همجنس باز تحت عمل جراحی قرار گرفت در جریان ۲۰ سال عادات و رفتارهای جنسی در جامعه غرب تغییر کرده است. هم علاقمندان به همجنس و هم علاقمندان به جنس مخالف علاقه روزافزونی را به روشهای مقعدی نشان داده اند. این پرونده اورژانسی مربوط به شخصلی کلیسمافیلیاک است که مخلوطی بتونی را در مقعد خود ریخته است. 

خارج کردن بتون سفت شده از مقعد یک همجنس باز مرد

عاقبت رابطه جنسی دو پسر همجنس باز

مردی ۲۰ ساله با درد در ناحیه مقعد به اورژانس مراجعه می کند. مردی ظاهرا سالم بدون علایم نوشیدن الکل یا مواد دیگر. آزمایشات دیجیتال اولیه بر روی رکتوم نشان دهنده جسمی سخت در درون مقعد است. رادیوگرافی ناحیه زیر شکم هم نشان دهنده جسمی سخت که به صورت عمودی وارد رکتوم شده است.

همچنین ببنیید: رژه همجنس بازان در آلمان +تصاویر همجنس گرایان

در قسمت بالایی این توده رادیوگرافی محو است. نمونه خون هم نشان داد که مصرف الکل در کار نبوده است و آزمایشات در مورد مواد مخدر دیگر انجام نشد. در سئوالاتی که از بیمار پرسیده شد وی اظهار کرد که ۴ ساعت و ۲۰ دقیقه قبل از آن وی به همراه دوست پسرش رابطه جنسی داشته است و بعد از آن بیمار به پشت خوابیده و پاهایش در زاویه ای ۴۵ درجه ای به دیوار می رساند و دوست پسرش با استفاده از یک قیف، مخلوط بتونی را در داخل رکتوم او می ریزد. بعد از سفت شدن بتون رکتوم به شدت درد آور شده و بیمار مجبور به مراجعه به پزشک می شود.

خارج کردن بتون سفت شده از مقعد یک همجنس باز مرد

بعد از بیهوشی کلی مقعد باز شده و با تجهیزات پزشکی فضای لازم برای انجام ساکشن و بیرون آوردن توده سخت در اطراف این توده ایجاد شد. بخشی از بتون موجود در رکتوم بدون مشکل خارج شد. مخاط رکتومی همراه با خون مردگی و ورم بافتهای اطراف آن بود. بیمار شب را در بیمارستان بستری بوده و روز بعد مرخص شد. پزشک کشیک بیمارستان پیشنهاد دریافت مشاوره روانی را به او داد اما بیمار نپذیرفت. آزمایشات انجام شده بر روی توده سخت نشان داد که جسم ۱۲*۷*۵ سانتیمتر ابعاد داشته و ۲۷۵ گرم وزن دارد. 

بيرون آوردن بتون از مقعد یک همجنس باز مرد

خارج شدن بتون از مقعد یک همجنس باز و عاقبت رابطه جنسی دو پسر همجنس باز و اتفاق وحشتناک برای یک پسر همجنس باز و خارج شدن جشم بتنی از مقعد پسر همجنسباز

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: