علت عجیب بچه دار نشدن افسانه چهره آزاد

علت عجیب بچه دار نشدن افسانه چهره آزاد

بچه دار نشدن افسانه چهره آزاد بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در گفتگو با مهران مدیری علتی عجیب و جالب دارد.

افسانه چهره آزاد درباره علت بچه دار نشدنش گفت من معتقد هستم اگر بچه دار شویم عشق بین و همسر کم خواهد شد و مثل گذشته به یکدیگر علاقمند نخواهیم بود ! این بازیگر گفت دیگر تصمیمی به بچه دار شدن نداریم.

علت عجیب بچه دار نشدن افسانه چهره آزاد

علت عجیب بچه دار نشدن افسانه چهره آزاد

افسانه چهره آزاد نوه رقیه چهره آزاد، همسر شاهرخ فروتنیان ، بازیگر سینما، در گفتگویی عجیب اظهار نظرهای متفاوتی در مورد موضوع فرزندآوری دارد. او اشاره می‌کند که فرزند داشتن موجب کمرنگ شدن مسئولیت عاشقانه زندگی‌اش او و همسرش خواهد شد و آنها مجدانه از همان ابتدای ازدواج تصمیم گرفتند که بچه دار نشوند.

علت عجیب بچه دار نشدن افسانه چهره آزاد

ماجرای جالب بچه دار نشدن افسانه چهره آزاد

وی می گوید: بچه دار شدن شاید به نوعی علاقه را در زندگی مشترک نصف می کرد. من حس می کنم اگر بچه بود هر دو می رفتیم سمت بچه و بیشتر فرصت ها را برای او اختصاص می دادیم .

شاید این مسئولیت را نخواستیم داشته باشیم در قبالش مسئولیت خودمان و عشق مان را داشته باشیم. اول از همه دوست داشتیم می خواستیم خودمان رشد بدهیم و همینطور که جلو آمدیم احساس کردیم کمبود بچه را احساس نمی‌کنیم، تصمیم گرفتیم. من با خودم و همسرم تعارف نداریم. قصد هم نداریم که چیزی را ثابت کنیم، یعنی بچه نداشته باشیم و همینطوری دلمان می‌خواست زندگی کنیم. تا همین لحظه فکر نکردم که دلم می‌خواهد بچه داشته باشم.

خیلی بچه‌ها را دوست دارم . من عاشق برادرزاده ام هستم. من و همسرم روزی که ازدواج کردیم به خانواده هایمان اعلام کردیم . حالا که اجازه دادید ما ازدواج کنیم از ما بچه نخواهید چون ما تصمیم داریم که هیچ وقت بچه دار نشویم. به ما اول می گفتند که حالا ازدواج کنید و بعد. اما ما تصمیمان را گرفته بودیم. یکبار هم مادرم هم به من گفت تو بچه نمی خواهی ، ما چه کار کنیم که نوه می خواهیم.

علت بچه دار نشدن افسانه چهره آزاد

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: