مشکل مالی پدر بچه ۲۴ انگشتی + تصاویر

بچه ۲۴ انگشتی و عکس های بچه ۲۴ انگشتی و جزئیات متولد شدن نوزادی با ۲۴ انگشت و عکس های نوازد با انگشتان اضافه و ماجرای کودک با انگشتان اضافه

عکس های بچه ۲۴ انگشتی

کارگر فصلی است. گاه درآمد دارد و گاه هیچ کاری برای انجام دادن پیدا نمی‌کند.

از چوپانی انصراف داده و به کارگری روی آورده تا بتواند هزینه‌های زندگی خانواده اش را تامین کند، اما روزگار آنطور که باید با او یار نبوده است.

بچه 24 انگشتی,کودک با انگشتان اضافه

عکس های نوزادی با انگشتان اضافه

بچه 24 انگشتی,کودک با انگشتان اضافه

کودک ۲۴ انگشتی

بچه 24 انگشتی,کودک با انگشتان اضافه

مشکلات مالی پدر بچه ۲۴ انگشتی

سفره خانواده اش خالی است و اگر یارانه شان را قطع کنند دیگر مشخص نیست تکلیف فرزندانش چه خواهد شد.

مرد ۲۷ ساله این روز‌ها با به دنیا آمدن نوزاده تازه متولد شده اش، مشکلات تازه تری را نیز تجربه می‌کند.

نوزادی که روز تولد امام حسن مجتبی (ع) به دنیا آمد و حسن نام گرفت، ۴ انگشت اضافی دارد یعنی هر دست و هر پایش به جای ۵ انگشت، میهمان ۶ انگشتی است و به او لقب نوزاد ۶ انگشتی داده اند.

مشکلات نوزاد به همین جا ختم نمی‌شود، زیرا پزشکان تشخیص داده اند که حسن از ناحیه قلب نیز باید تحت درمان قرار گیرد و مشکلاتی نیز از این بابت دارد. بچه ۲۴ انگشتی

برای پی بردن به وضعیت نوزادی که روز ۲۰ خردادماه در بیمارستانی واقع در گناباد خراسان رضوی متولد شده است، خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان با سعید محمدپور، پدر نوزادی که ملقب به نوزاد ۶ انگشتی شده، گفت و گویی داشته است.

وی در رابطه با وضعیت فرزند خود می‌گوید: پیش از اینکه نوزاد ما به دنیا بیاید، با تمام مشکلات مالی که داشتیم، سونوگرافی‌های لازم را پیش از تولد نوزاد انجام دادیم تا اگر مشکلی مشاهده می‌شود از سوی پزشکان به ما اطلاع داده شود، اما آن زمان به ما گفته شد که نوزاد شرایط عادی دارد.

پدر نوزاد شش انگشتی می‌افزاید: زمانی که نوزاد به دنیا آمد و پرستاران او را به ما نشان دادند، مشاهده کردیم که دارای ۲۴ انگشت است و ۴ انگشت اضافی در دست و پاهایش دارد. بچه ۲۴ انگشتی

محمدپور با اشاره به بیماری قلبی نوزاد می‌گوید: به ما اعلام شد که حسن، دارای مشکل قلبی است و باید برای ادامه درمان، او را به مشهد منتقل کنم. این روز‌ها دعا می‌کنم که هزینه درمان بیماری حسن و عمل انگشتانش چندان زیاد نباشد تا قادر به پرداخت آن باشم.

وی در خصوص وضعیت زندگی خود می‌گوید: درآمد ماهیانه من بیشتر از ۴۰۰ هزار تومان نیست و اگر یارانه ما را قطع کنند، بدون شک فرزندانم گرسنه خواهند ماند. به غیر از حسن، دو فرزند ۶ و ۳ ساله دیگر نیز دارم و تامین هزینه‌های آن‌ها به همراه اجاره خانه برای من بسیار دشوار است. اگر کل ۴۰۰ هزار تومان را نیز برای درمان حسن کنار بگذارم بدون شک کافی نخواهد بود.

پدر نوزاد شش انگشتی با بیان اینکه شفای حسن را از امام رضا (ع) خواسته ام، می‌گوید: همسرم از زمانی که حسن را دیده به شدت نا آرام است و من به او قول داده ام که هر طور شده، پیش از اینکه حسن به ۷ سالگی برسد و بخواهد به مدرسه برود، انگشت‌های او را درمان کنم. بچه ۲۴ انگشتی

محمدپور با تاکید بر اینکه هیچ گاه با فرد شش انگشتی مواجه نشده است، می‌گوید: در میان خانواده ما هیچ فردی با مشکل این چنینی متولد نشده و برای همه ما تعجب برانگیز است که حسن با این شرایط به دنیا آمده است.

وی با ارائه درخواستی از مسئولان وزارت بهداشت و نهادهای حمایتی می‌گوید: بدون شک با درآمد کارگری که یک روز کار برایم هست و یک روز نیست، توان پرداخت هزینه‌های درمان انگشت و قلب حسن را ندارم. امیدوار هستم مسئولان وزارت بهداشت و نهادهای حمایتی به مشکل فرزند من ورود پیدا کرده و برای درمان آن خانواده را حمایت کنند.

بچه ۲۴ انگشتی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: