بیوگرافی درسا بختیاری و همسرش + آلبوم عکس

بیوگرافی درسا بختیاری Dorsa Bakhtiari و بازیگر نقش ستاره در سریال زیر پای مادر و بیوگرافی درسا بختیاری و عکس های درسا بختیاری و ماجرای ازدواج درسا بختیاری و همسر درسا بختیاری را در مجله مراحم بخوانید.

بیوگرافی درسا بختیاری

درسا بازیگر جوان می باشد که متولد شهریور ماه سال ۱۳۷۵ می باشد و ۲۱ سال سن دارد.

وی بازیگری را با سریال زیر پای مادر به کارگردانی بهرنگ توفیقی شروع نموده است که این مجموعه از سریالهای رمضان ۹۶ است که از شبکه یک پخش میگردد.

عکس درسا بختیاری

بیوگرافی درسا بختیاری

وی در این سریال نقش ستاره را ایفا می نماید.

بازیگر نقش ستاره در زیر پای مادر ماه رمضان ۹۶ درسا بختیاری نام دارد.

درسا بختیاری در سربال زیر پای مادر ماه رمضان ۹۶ نقش نقش ستاره را بازی می کند. در این مطلب بیوگرافی درسا بختیاری را برای شما عزیزان منتشر می کند.

بازیگر جوان تئاتر درسا بختیاری در ایران بدنیا آمده است و وی بازیگری را از تئاتر آغاز کرده است و سابقه بازی در تئاتر را دارد هنوز خبری از نامزدی و ازدواج درسا بختیاری منتشر نشده است و وی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

درسا بختیاری بازیگری در تلویزیون را با بازی در سریال زیر پای مادر که برای پخش در ماه رمضان سال ۹۶ ساخته شده است شروع کرده . درسا بختیاری در سریال زیر پای مادر به کارگردانی بهرنگ توفیقی در نقش ستاره به ایفای نقش پرداخته است.

بازیگر نقش ستاره در سریال زیر پای مادر

بیوگرافی درسا بختیاری

موضوع و حلاصه داستان سریال زیر پای مادر

   قصه مردی میانسال است که با پسرش در شهر مشهد زندگی می‌کند. همسر این مرد بنا به دلایلی در سال‌های اول زندگی مشترک، او و پسرش خلیل را ترک کرده است. مرد میانسال که به شغل رستوران‌داری مشغول است، آخر هفته‌ها از رستورانش به زائران امام رضا(ع) نذری می‌دهد. قبول شدن در یکی از دانشگاه‌های تهران و آشنا شدن او با ستاره، راه ورود رخساره را به قصه باز می‌کند.

همچنین داستان‌های زن و مردهایی در کنار یکدیگر است که همه آنها به نوعی نقش اصلی بوده و در تکامل قصه به هم کمک می‌کنند. رخساره نام یکی از شخصیت‌های این داستان با بازی پریوش نظریه است که گویا بازی کوتاهی نیز در این داستان دارد،‌ اما می‌تواند همین میزان کم تاثیرگذاری درام را داشته باشد.

همچنین شنیده‌ها حاکی است در بخش‌هایی از این سریال به مساله ورود جنس قاچاق به کشور نیز پرداخته می‌شود.

پیام سریال : هیچ‌گاه دوری، دوستی نمی‌آورد و خانواده قصه زیرپای مادر قبل از آنکه دیر شود، به همدلی می‌رسند. قصه این مجموعه در تکریم خانواده به تصویر کشیده می‌شود.

عکس های درسا بختیاری

بیوگرافی درسا بختیاری بیوگرافی درسا بختیاری بیوگرافی درسا بختیاری بیوگرافی درسا بختیاری

بیوگرافی درسا بختیاری
 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: