ازدواج عارف لرستانی با کارمند سفارت ژاپن +بیوگرافی

ازدواج عارف لرستانی با کارمند سفارت ژاپن

درگذشت ناگهانی بازیگر کشورمان بهانه‌‌ای شد تا سری بزنیم به زندگینامه و سرگذشت و ماجرای جالب ازدواجش با یک کارمند سفارت ژاپن .

این بازیگر در سریال‌های معروف و مشهور مخصوصا بیشتر کارهای مهران مدیری دیده میشد و با درخشش خاص این بازیگر توانمند همراه بود مثل شب‌های برره و قهوه تلخ با آن دیالوگ زیبا و نقش آفرینی خلاقانه این بازیگر عزیز که تاثیر به سزایی روی مخاطب داشت.

 

مرحوم عارف لرستانی متولد ۱۵ بهمن ۱۳۵۰ در کرمانشاه، به دنیا آمد.

عارف لرستانی بازی خود را از دوران مدرسه شروع کرد در تئاتر مدرسه بازی میکرد.و بعد از دوستی با مهران مدیری در سال ۷۷ اکثرا پای ثابت مجموعه‌های این کارگردان بود.

وی فعالیت ورزشی نیز در رشته کشتی داشت که به دلیل مشغله زیاد بازیگری نتوانست ادامه دهد.

ماجرای جالبی در درباره ازدواجش با یک کارمند سفارت ژاپن وجود دارد که خواندنش خالی از لطف نیست.

ازدواج عارف لرستانی با کارمند سفارت ژاپن

ازدواج عارف لرستانی و کارمند سفارت ژاپن

 

عارف لرستانی با کارمند سفارش ژاپن بنام الهام ناصری ازدواج کرده است و درباره چگونگی آشنایی و ازدواجش همسرش این گونه توضیح میدهد: 

از زبان الهام ناصری : روزی در خانه یکی از آشنایان دیداری با هم داشتیم و درباره کارهایش حرف زدیم من در سفارت ژاپن فعالیت می کنم ، بعد عارف تلفنی با من تماس گرفت و درباره سفر دوستانش به خارج سوالاتی کرد و من هم با حوصله جواب دادم. بعد از آن، تماس های تلفنی بین ما ادامه پیدا کرد، تا اینکه بالاخره منجر به ازدواج مان شد.

خود خانم آقای لرستانی می گوید :از آنجایی که زندگی اطرافیانم را می دیدم که چگونه ازدواج هایی داشته اند کمی از ازدواج ترسیده  بودم و به دنبال شخصی می گشتم که  مسئولیت پذیر باشد که همه ی این صفات را درون عارف پیدا کردم

  چون از آنجایی که من اهل کتاب خواندن هستم و به دنبال مردی بودم که مانند خودم باشد ، خوشبختانه عارف هم اهل کتاب بود و در همه ی زمینه های ورزشی ، تاریخی ، بازیگری و ادبیان و دین اطلاعات زیادی داشت .

به همین خاطر وقتی به من زنگ زد و از من خواست تا با پدر و مادرم صحبت کنم و از آنها وقت خواستگاری را بگیرم ، خیلی خوشحال شدم و این لحظه یکی از بهترین لحظات زندگی من بود . و این چنین بود که من با عارف ازدواج کردم .

عکس عارف لرستانی و همسرش

ازدواج عارف لرستانی و کارمند سفارت ژاپن

 عارف لرستانی و همسرش الهام ناصری

ازدواج عارف لرستانی با کارمند سفارت ژاپن

عکس‌های عارف لرستانی و همسرش

بیوگرافی عارف لرستانی و همسرش

ازدواج عارف لرستانی با کارمند سفارت ژاپن

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: