بیوگرافی علیرضا بیرانوند و همسرش + تصاویر علیرضا بیرانوند

زندگینامه علیرضا بیرانوند و همسرش

علیرضا بیرانوند Alireza Beiranvand (متولد ۳۰ شهریور ۱۳۷۱ – قد : ۱۹۵) بازیکن فوتبال اهل خرم‌آباد است که برای پرسپولیس بازی می‌کند. او در فصل ۹۴-۹۳ لیگ برتر فوتبال ایران به عنوان برترین دروازه بان سال انتخاب شد. وی در ۹۵٫۲٫۲۷ قراردادی دو ساله با پرسپولیس بست.

عکس علیرضا بیرانوند همراه همسر و فرزندش

بیوگرافی علیرضا بیرانوند و همسرش,همسر علیرضا بیرانوند

 

کارتن خوابی در کنار ورزشگاه آزادی

بیرانوند میگوید وقتی از خرم اباد برای پیوستن به تیم نفت به تهران آمده است جای خواب نداشته و شب را در کنار خیابان خوابیده است.

آدم جالبی ست این علیرضا بیرانوند. گلر خوش قدوقامت و با استعداد نفت تهران که خیلی سخت به جایگاه فعلی اش رسیده و البته اصرار زیادی روی تکرار مداوم خاطره سختی های سال های قبل دارد. آن هایی که پیش تر نود را ندیده بودند و حکایت کارتن خوابی اش را نشنیده بودند، در ماه عسل فرصت مبسوط گوش دادن به حرف های ستاره فعلی و رفتگر و ظرف شور سابق را به دست آوردند تا او روند سرشناس شدن را در یک برنامه یک ساعته به سرعت طی کند.

او گفت که بعد از ماه عسل خانواده اش با او تماس گرفته اند و گریه کنان این سوال را از او پرسیده اند که چرا زودتر درباره مشکلاتش به آن ها نگفته است!  فکرش را بکنید پسرک نوجوان از خانه فرار کرده و به پایتخت رسیده است و سال ها بعد در تلویزیون از والدینش غول ساخته و اصلا در تمام این سال ها در این باره با آن ها حرف نزده است.

بیوگرافی علیرضا بیرانوند,سلفی علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند بهترین دروازه‌بان تاریخ ایران

دروازه‌بان پرسپولیس در چهارمین بازی تیم ملی در مقدماتی جام جهانی توانست باز هم کلین شیت کند.

بعد از جام ملت‌های آسیا، علیرضا بیرانوند کم‌کم جای خودش را در ترکیب تیم کی‌روش پیدا کرد. او در این ۴ بازی اول ایران در مقدماتی جام‌جهانی هم فیکس تیم‌ملی بوده و اتفاقا در هر ۴ بازی هم عملکرد خوبی داشته و کلین‌شیت کرده‌است. او در پرسپولیس هم خیلی خوب کار کرده و در ۷ هفته فقط ۲ گل دریافت کرده‌است. احمدرضا عابدزاده گلر رویایی پیشین تیم‌ملی هم درباره او به روزنامه پیروزی گفت: «بیرانوند نقطه اطمینان تیم‌ملی است. »
بیرانوند در ادامه این روند خوب خودش اگر در بازی مقابل کره‌جنوبی هم توانست دروازه خود را بسته نگه‌دارد، و با ۴ کلین‌شیت موفق ترین دروازه‌بان تاریخ ایران در مرحله مقدماتی جام‌های جهانی شد.

 

عکس علیرضا بیرانوند و خواهر همسرش

علیرضا بیرانوند و همسرش,همسر علیرضا بیرانوند

بیوگرافی علیرضا بیرانوند و همسرش + تصاویر علیرضا بیرانوند

بیوگرافی علیرضا بیرانوند و همسرش + تصاویر

بیوگرافی علیرضا بیرانوند,عکس علیرضا بیرانوند

بیوگرافی علیرضا بیرانوند و همسرش + تصاویر

پرش علیرضا بیرانوند,بدن اماده علیرضا بیرانوند

بیوگرافی علیرضا بیرانوند و همسرش + تصاویر

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: