بیوگرافی هانیه غلامی و همسرش +آلبوم عکس

هانیه غلامی Haniyeh Gholami متولد ۱۲ بهمن ماه ۱۳۷۳ در تهران است او دانشجوی رشته ی روانشناسی بالینی در دانشگاه آزاد تهران میباشد.

هانیه غلامی  عکس های از عروسی اش را منتشر کرد

هانیه غلامی بازیگر کشورمان با انتشار تصاویر عروسی خود خبر از ازدواجش داد و عکسی از مراسم عقد و همسرش منتشر کرد. این بازیگر با ورود به حرفه مدلینگ و تبلیغ عکسی از خودش در لباس عروس منتشر کرده است که در حال تبلیغ مدل لباس عروس می باشد.

در این مطلب از سایت مجله مراحم تصاویر هانیه غلامی بازیگر سینما و تلویزیون با لباس عروس در فستیوال عروس را برایتان آماده کرده ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد .

عکس های عروسی هانیه غلامی

عروسی هانیه غلامی,ازدواج هانیه غلامی و همسرش عروسی هانیه غلامی,ازدواج هانیه غلامی و همسرش عروسی هانیه غلامی,ازدواج هانیه غلامی و همسرش عروسی هانیه غلامی,ازدواج هانیه غلامی و همسرش

عروسی هانیه غلامی,ازدواج هانیه غلامی و همسرش عروسی هانیه غلامی,ازدواج هانیه غلامی و همسرش

بیوگرافی هانیه غلامی

نام و نام خانوادگی : هانیه غلامی

تاریخ تولد: ۱۲ بهمن ماه ۱۳۷۳

تحصیلات :دانشجوی رشته ی روانشناسی بالینی در دانشگاه آزاد تهران – مرکز

بازیگری را با فیلم سینمایی (یکی میخواد باهات حرف بزنه) ساخته منوچهر هادی شروع کرد.فیلم (اصلا جور در نمیاد) محصولی از رسانه و سریال روبیک نیز از دیگر کار های وی می باشد .او دارای مقام سوم استان تهران در رشته کاراته است و مسلط به زبان های انگلیسی و هندی می باشد.

هم اکنون دانشجوی رشته ی روانشناسی بالینی در دانشگاه تهران-مرکز است.

هانیه غلامی و مادرش لادن سلیمانی

هانیه غلامی و مادرش لادن سلیمانی
هانیه غلامی و مادرش لادن سلیمانی

 

او از کودکی علاقه زیادی به رشته روانشناسی و بازیگری داشته و به گفته ی خودش بعد از چندین بار تست دادن برای نقش های متفاوت بالاخره در فیلم منوچهر هادی از بین چند صد نفر دختر هم سن و سال خودش پذیرفته شد و تنها مشکل ان زمان او اضافه وزنش بود که موفق شد در طی ۱ ماه ۱۰ کیلو وزن کم کند تا به نقشش نزدیک تر شود و به فیلمبرداری برسد.

بعد از اکران فیلم ( یکی میخواد باهات حرف بزنه ) در جشنواره فیلم فجر سال ۹۰ و در اکران های عمومی نظرات بسیار خوبی از سوی منتقدانی نظیر خسرو نقیبی در برنامه ۷ شبکه ۳ سیما و نظرات عموم راجع به اولین بازی او داده شد.

وی از سوی خانه شهریاران جوان دارای تندیس ارمغان اهدا می باشد.

او تاکنون در هیچ کلاس بازیگری شرکت نکرده و به گفته ی خودش فیلم بسیار میبیند و مطالعه زیادی حول محور بازیگری فیلمنامه نویسی و حتی کارگردانی دارد.

وی تجربه نمایشنامه خوانی اش را با نمایشنامه ( رقص کاغذ پاره ها ) اثر محمد یعقوبی شروع کرد و صدا پیشگی نیز از دیگر علایق او به حساب می اید او تاکنون راوی فیلم کوتاه درخت زندگی به کارگردانی لادن سلیمانی بوده است و صداپیشگی فیلم جواد و فرشته به کارگردانی محسن افشانی را نیز در کارنامه کاری خود دارد.

سریال های هانیه غلامی

سریال روبیک

سریال زخم

فیلم های سینمایی هانیه غلامی

فیلم یکی میخواد باهات حرف بزنه – منوچهرهادی ۱۳۹۰

فیلم اصلا جور در نمیاد

فیلم کوتاه درخت زندگی بعنوان راوی – لادن سلیمانی

فیلم جواد و فرشته بعنوان صدا پیشه – محسن افشانی ۱۳۹۳

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: