تاخیر در پذیرش بیمارستان قم باعث مرگ دختر جوان شد

فاجعه تاخیر در پذیرش بیمارستان قم

تاخیر در پذیرش بیمارستان قم باعث مرگ دختر جوان شد دختری که به خاطر بیماری عجیب زخم های وحشتناکی در او به وجود آمده بود به دلیل تاخیر در پذیرش او توسط یکی از بیمارستان ها قم درگذشت.

تاخیر در پذیرش بیمارستان,مرگ دختر قمی

مرگ نفیسه به خاطر تاخیر در پذیرش بیمارستان قم

نفیسه دختری که به دلیل ابتلا به بیماری «ای‌بی» و تومور ناشی از زخم‌های ایجاد شده در پایش برای درمان از شهر قم به یکی از بیمارستان‌های دولتی مراجعه کرده بود صبح امروز پس از چهار روز تاخیر در پذیرش و بستری در یک بیمارستان تخصصی به دلیل وخامت وضعیت جسمانی درگذشت.

همچنین ببینید: اشتباه پزشکی وحشتناک در اصفهان +عکس

به گزارش فارس، نفیسه دختری که به دلیل مبتلا شدن به بیماری «ای‌بی» و تومور ناشی از زخم‌های ایجاد شده در پایش برای درمان از شهر قم به یکی از بیمارستان‌های دولتی مراجعه کرده بود صبح امروز به‌دلیل وخامت وضعیت جسمانی درگذشت.

فوت دختر قمی به خاطر تاخیر در پذیرش

این اتفاق درحالی رخ داد که «نفیسه» برای برگشتن به زندگی نیازمند بستری شدن در یک بیمارستان مجهزتر بود اما بیمارستان‌های تخصصی با توجه به درخواست پزشک برای انتقال وی، به دلایلی نامعلوم از پذیرش وی خودداری کردند.

از طرفی بیماری ای‌بی هنوز جزو بیماری‌های خاص شناخته نمی‌شود که همین مشکلات این بیماران را دو چندان می‌کند.

پزشک معالج نفیسه با نوشتن نامه‌ و شرح حال وی خواستار انتقال وی به یکی از بیمارستان‌های تخصصی دولتی شده بود و تاتش‌های چهار روزه این پزشک فداکار برای انتقال و معالجه بی فایده بود.

تاخیر در پذیرش بیمارستان,مرگ دختر قمی

فوت نفیسه به خاطر تاخیر در پذیرش بیمارستان قم

بنا به گفته پدر وی با وجود آنکه مسئولان نیز از وضعیت جسمانی دخترم اطلاع داشتند هیچ اقدامی برای منتقل شدن «نفیسه» به یک بیمارستان تخصصی انجام ندادند.

این پدر تاکید کرد که بدن نفیسه کرم گذاشته بود و با اینکه چندین بار درخواست کمک داشتیم ولی کسی به دادمان نرسید و نفیسه به دلیل گسترش عفونت و تاخیر در قطعه کردن پا جان خودش را از دست داد.

همچنین ببینید: پزشکی اراکی پای چپ را به جای راست اشتباهی عمل کرد

مرگ دختر قمی به خاطر تاخیر در پذیرش بیمارستان

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: