تجاوز به دانش آموزان در خیابان های تهران +عکس

تجاوز به دانش آموزان در خیابان های تهران و ماجرای تجاوز مرد شیطان صفت به دانش آموزان در خیابان های تهران را در ادامه بخوانید

تجاوز به دانش آموزان در خیابان

مردی درشت اندامی که چند دانش آموز را در خیابان با تهدید چاقو به خرابه ها برده و در انجا آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده بود به ۱۳۴ سال زندان و ۷۹۴ ضربه شلاق محکوم شد

ماجرای تجاوز به دانش آموزان در خیابان

ماجرا از اینجا اغاز شد که یک دانش آموز پسر ۱۴ ساله به نزد پلیس در کلانتری جوادیه تهران آمد و اعلام کرد که وقتی از مدرسه تعطیل شدم با مترو به سمت خانه آمدم و وقتی که از مترو خارج شدم در پیاده رو یک مرد درشت هیکل چاقویی زیر گلوی من گذاشت و گفت باید با من بیایی!

این پسر دانش اموز ادامه داد که من مجبور شدم با او بروم و من را به یک خرابه ای برد و در آنجا به من تعرض کرد و سپس پول هایم را دزدید.

 با گزارش این پسر ۱۴ ساله پلیس یک پرونده ویژه این شکایت تشکیل داد.

اما با گذشت ۱۴ روز یک زن جوان نیز هراسان به نزد پلیس آمد و چنین اتفاقی را که برایش افتاده بود را به پلیس شرح داد و گفت
که در پیاده رو در حال قدم زن بودم که مردی درشت هیکل با گوش های شکسته یک شیشه تیز را کنار گردنم گذاشت و گفت که
باید را را همراهی کنم وگرنه شاهرگم را میزند!

این زن ادامه داد که با او به یک خرابه رفتم و در به محض اینکه به خرابه نزدیک شدیم شروع به فریاد کشیدن کردم که مردم برای کمک امدند ولی آن مرد کیف پولم را دزدید و فرار کرد.

بعد از ثبت این شکایت ۴ پسر دانش آموز دیگر نیز چنین شکایت و گزارشی را به نزد پلیس بردند که یکی از این دانش اموزان ۱۷ سال سن داشت.

۱۳۴ سال زندان

بعد از دادن مشخصات ظاهری و چهره نگاری فرد زورگیر و متجاوز شناسای شد و پلیس آگاهی تهران در یک عملیات سری او را دستگیر کرد.

تجاوز به دانش آموزان در خیابان های تهران

بعد ا محاکمه این فرد شرور در دادگاه حکم سنگینی برای او بریده شد.

در نهایت این فرد به ۱۳۴ سال زندان و ۷۹۴ ضربه شلاق محکوم شد.

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: