تجاوز گروهی به دختر ۱۷ ساله در آبادان در خانه خود

تجاوز گروهی به دختر ۱۷ ساله در آبادان و جزئیات تجاوز سه پسر به دختر ۱۷ ساله در آبادان و ماجرای تجاوز به دختر آبادانی در منزل خودشان

تجاوز گروهی به دختر ۱۷ ساله آبادانی

زوج جوانی در آبادان برای خرید از خانه خارج شدند و دختر ١٧ساله شان در خانه سرگرم درس خواندن بود. هنوز لحظاتی از رفتن پدر و مادر دختر نوجوان نگذشته بود که ٣ جوان از بالای دیوار وارد خانه شدند و با اطلاع از حضور دختر خانواده برای اجرای نقشه شیطانی شان دست به کار شدند.

تجاوز گروهی به دختر ۱۷ ساله آبادانی

تجاوز گروهی به دختر 17 ساله آبادانی

سه جوان خود را به بالای سر دختر نوجوان رساندند و زمانی که وی از ترس خواست با جیغ و فریاد از همسایه کمک بخواهد مورد ضرب و شتم قرار گرفت و افراد مهاجم با تهدید چاقو او را تسلیم نیت شوم خود کردند. این سه جوان پس از اجرای نقشه شان تهدید کردند که اگر دختر نوجوان با پلیس حرفی بزند او را خواهند کشت. پسران به سرعت از خانه دختر نوجوان پا به فرار گذاشتند و زمانی که پدر و مادرش به خانه بازگشتند ابه رفتارهای دخترشان مشکوک شدند.

آنها وقتی در مورد تغییر رفتار دخترشان سوال پرسیدند از سناریوی تلخ دخترشان بااطلاع شدند. دختر خانواده درحالی که اشک می ریخت، از اقدام وحشیانه ٣ پسر جوان پرده برداشت. بدین ترتیب پدر خانواده با حضور در شعبه سوم دادگستری آبادان از بازپرس پورعسگر خواست تا عاملان این اقدام را دستگیر کنند. خیلی زود تیمی از ماموران پلیس آگاهی آبادان برای دستگیری این سه جوان شرور دست به کار شدند و با اقدامات فنی، متهمان که سابقه زندان داشتند از سوی ماموران شناسایی شدند.

منبع: ۲۴ انلاین

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: