تجاوز یک نانوا به دختر ۱۱ ساله

تجاوز یک نانوا به دختر ۱۱ ساله در جنوب تهران در صفحه حوادث روزنامه ایران منتشر شد.

دختر بچه ۱۱ ساله ای که برای خرید نان به نانوایی رفته بود توسط یکی از کارکنان نانوایی مورد تجاوز قرار گرفته است! این دختر بچه میگوید وقتی من برا به داخل کشاند درب نانوایی را بست و من را به پشت تنور برد و سپس اقدام به بازی و تجاوز کرد.

تجاوز یک نانوا به دختر ۱۱ ساله

روزنامه ایران نوشت: در یکی از روزهای ماه گذشته ساعت دوازده ظهر پدر جوانی با ناراحتی و اضطراب نزد کلانتری در منطقه جنوب تهران آمد و از بلایی که نانوای محل بر سر دختر خردسالش آورده خبر داد.

با گزارش این شکایت،یک پرونده‌ جدید در شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران شکل گرفت دختر یازده ساله به قاضی آرش سیفی گفت: ساعت ۱۱ و نیم بود که مامانم گفت نان نداریم و من تا این سیب زمین‌ها رو پوست میگیرم برو چندتا نان بخر و من هم به طرف نانوایی سر کوچه رفتم که نان بخرم اما در نانوایی بسته بود.

همچنین ببینید: تجاوز به همبندی‌ها توسط شرور تهرانی + عکس

خواستم برگردم که یکدفعه مرد جوانی که داخل نانوایی بود، به من گفت که داخل نانوایی نان هست و مرا به داخل برد. بعد هم با زور مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.ولی چند دقیقه بعد، مردی وارد شد و با فریاد نجاتم داد. من هم با گریه خودم را به خانه رساندم و موضوع را برای مادرم تعریف کردم.

 

تجاوز یک نانوا به دختر 11 ساله

به دنبال این شکایت، کارآگاهان اداره ۱۶ پلیس آگاهی وارد عمل شده و به دستور بازپرس جنایی مرد نانوا را بازداشت کردند.این شیطان صفت پس ازانتقال به دادسرا لب به سخن گشود و گفت: مدتی است که همسرم قهر کرده و به همراه بچه‌ام ازخانه رفته است. روز حادثه، زمانی که دختربچه را دیدم وسوسه شدم و…

همچنین ببینید: این پیرمرد تلاش کرد به دختر ۱۰ ساله تجاوز کند

با اعتراف متهم، او با قرار بازداشت موقت روانه بازداشتگاه شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دا

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: