تجمع مو زردها در چین + تصاویر

تجمع مو زردها در چین ، شرط عجیب برای مهمانان و رنگ کردن موهایشان ، مهمانی مو زرد ها

در یک مراسم مهمانی در چین یکی از سرط های مهم حضور در این مراسم زرد کردن موها بود که توجه رسانه ها را به خود جلب کرد.

تجمع مو زردها در چین

تجمع مو زردها در چین,رنگ موی زرد

مهمانی مو زردها

تجمع مو زردها در چین,رنگ موی زرد

یک جوان چینی تبار ساکن مالزی که ادعا می کند در آینده او ثروتمند ترین مرد جهان خواهد بود با دعوت از ۱۰۰۰ مهمان یک جشن خیریه برگزار کرد. این جشن روز یکشنبه در پارک ” چای لنگ ” در باتروورس مالزی و در شرایطی برگزار شد که ” ژانگ جیان ” در آن حضور نداشت. گفته می شد که وی در کشور مالدیو حضور دارد. هر مهمان برای حضور در این جشن خیریه باید ۴۷ دلار پرداخت می کرد.

پارتی مو زردها,رنگ موی زرد

جالب اینکه وی شرطی را برای تمام مهمانان این جشن تعیین کرده بود. ” ژانگ ” از همه آنها خواسته بود تا موی سر خود را با رنگ زرد رنگ کنند. مهمانان وی در حالی که موی سر خود را با رنگ زرد رنگ کرده بودند در این جشن شرکت کردند.
وی که مالک یک شرکت بازاریابی چند سطحی یا شبکه ای در مالزی است، پیشتر و در ماه آوریل نیز با دعوت از کسانی که بیشتر آنها چینی تبار بودند جشنی مشابه در کوالالامپور برگزار کرده بود.

گفتنی است؛ این جوان چینی تبار در مالزی آنچنان هم خوشنام نیست. شرکت وی در سال ۲۰۱۴ از طریق شبکه های هرمی و با تبلیغ شعار ” سریع ثروتمند شو ” ، کلاهبرداری های زیادی در این کشور انجام داد. همچنین وی در همین سال بدلیل کلاهبرداری ۱۴۱.۸ میلیون دلاری در کشورهای چین، مالزی و تایلند در کشور تایلند دستگیر شده بود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: